Çakallarla Dans "Sıfır Sıkıntı" ile geliyor!

Çakallarla Dans "Sıfır Sıkıntı" ile geliyor!

"Çakallarla Dans"ın fenomen haline gelen ana karakterlerini canlandıran Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu'nun yanı sıra Derya Baykal ve kendisi gibi oyuncu olan kızı Derya Şensoy'un da kadroya katılmasıyla Çakallarla Dans "Sıfır Sıkıntı" çekimlerine başlandı.

Yapımcılığını Sugarworkz ve TAFF'ın yaptığı, senaryosunu Ali Tanrıverdi ve Murat Şeker'in yazdığı, yönetmenliğini Murat Şeker'in üstlendiği sinema filminde arkadaşlarının mutluluğu için her türlü yola başvuran çakalları; yine macera, aksiyon ve kahkaha dolu bir serüven bekliyor.

Filmin senaristi ve yönetmeni Murat Şeker, şöyle konuştu:

"Sıfır Sıkıntı, isminden anlaşılacağı üzere toplum olarak fazlasıyla gergin olan gündemimize bir nefes olsun diye tasarladığımız yeni filmimizin adı.

Çakallarla Dans serisinin 3. Filmi olan Sıfır Sıkıntı benim senaryo olarak üzerinde en çok çalıştığım film oldu. Senarist arkadaşım Ali Tanrıverdi ile birlikte gerçekten aylarca çalıştık senaryo üzerine. Devam filmi olmasının zorluklarını yenmek için sanki yeni bir film yazıyormuşçasına oluşturduk senaryoyu.

Yeni karakterleri, sürprizleri ve aksiyonu bol bir senaryo oldu. Seyircinin de beğeneceğine inanıyorum. Kısacası eğlence devam ediyor, yani Çakallarla dans devam ediyor."

Çakallarla Dans serisinin 3. filmi olan Çakallarla Dans "Sıfır Sıkıntı"nın 5 Aralık 2014 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.

Çakallar Dans Sıfır Sıkıntı filmi konusu

Kayınço Gökhan, Muhasebeci Servet, Köfte Necmi ve Del Piero Hikmet, mahpus hayatından "denetimli serbestlik" koşuluyla kurtulduğu için, topluma tekrar kazandırılmak adına bir psikoloğa grup terapisine gider.

Tedavi sonrası hepsi gündelik yaşamına adapte olmaya çalışırken, Del Piero Hikmet ise hayatının kırılma anını yaşayacağından habersiz olarak bindiği vapurda, hayatı boyunca unutamayacağı güzeller güzeli "dilsiz" bir kadın olan Mihriban ile tanışır.

İkili gün geçtikçe anlaşıyor, anlaştıkça birbirine aşık oluyordur. Hayatında ilk defa bir kadın eli tutan Hikmet, Mihriban ile evlenme kararı alır.

Mihriban'ın annesi Cemile'nin, Hikmet'ten tek bir isteği olur. Ölmeden önce kızının tekrar "Anne" demesi... Tıbben çözümü mümkün bir meseleyken, ameliyatın pahalı olması tek engel olup, bizimkiler açısından, çakallık yapmadan bulunması zor bir meblağdır.

Ama iyilik için yapılan çakallık, çakallık sayılır mı?

Karakterler ve oyuncular

Kayınço Gökhan: Şevket Çoruh
Del Piero Hikmet    : Murat Akkoyunlu
Köfte Necmi: Timur Acar
Muhasebeci Servet: İlker Ayrık
Fatma: Didem Balçın
Berber Hüseyin: Hakan Bilgin
Adem Abi: Ceyhun Yılmaz
Mihriban: Derya Şensoy
Cemile: Derya Baykal
Komiser: Gürkan Uygun
Deli Recep: Bülent Serttaş
Şerefsiz Metin: Bülent Çolak
Zagor İbrahim: Ünal Silver                
Öğretmen: Günay Karacaoğlu        
Adem Abi: Ceyhun Yılmaz

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS