Vizyonda bu hafta: 18 Temmuz 2014

A A

17.07.2014 - 10:37 Son Güncelleme:

Türkiye sinemalarında bu hafta bilim-kurgu, gerilim, korku, dram, komedi ve animasyon türünde 1'i yerli olmak üzere 7 film vizyona girecek: "Hayalet", "Arınma Gecesi: Anarşi", "Sinyal", "Bir Don Juan Öldürmek", "Barselona'da Bir Yaz Gecesi", "Çöldeki İzler" ve "Cesur Zebra".

Vizyonda bu hafta: 18 Temmuz 2014

Todd Robinson'un yönettiği ve senaryosunu yazdığı "Hayalet" adlı filmde, Ed Harris, David Duchovny, William Fichtner ile Sean Patrick rol aldı.

James DeMonaco'nun yönettiği ve Frank Grillo, Kiele Sanchez, Michael K. Williams ile Zach Gilford'un oynadığı "Arınma Gecesi: Anarşi" haftanın dikkati çeken bir diğer gerilim ve korku filmi.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Bilim-kurgu severlerin uzun süre beklediği "Sinyal" gizemli bir sinyalin peşinde olan 3 gencin hikayesini konu alıyor.

Haftanın tek yerli yapımı, Sabahattin Sakman'ın yönettiği ve Süleyman Atanısev, Teoman Kumbaracıbaşı, Pervin Bağdat ile Pelin Batu'nun oynadığı "Bir Don Juan Öldürmek".

Dani De La Orden'in yönettiği ve Alex Monner, Jan Cornet, Claudia Vega ile Francesc Colomer'in oynadığı "Barselona'da Bir Yaz Gecesi" romantik komedi meraklılarının ilgisini çekmeye aday.

Yönetmen John Curran'ın yeni filmi "Çöldeki İzler", Avustralyalı yazar Robyn Davidson'ın kendi anılarını kaleme aldığı aynı adlı kitabından bir uyarlama.

Anthony Silverston'un yönettiği ve Yekta Kopan, Ziya Kürküt, Erkan Taşdöğen ile Selçuk Kıpçak'ın seslendirdiği "Cesur Zebra", çizgilerinde bir tuhaflık olduğunu düşünen zebranın hikayesini konu edinen bir animasyon filmi.