magazin haberleri

Sinem Kobal'ın bu paylaşımı çok konuşuldu!

Sinem Kobal'ın bu paylaşımı çok konuşuldu!

Magazin gündeminin odağındaki isimlerden Sinem Kobal, sosyal medyadan paylaştığı kitap fotoğraflarıyla tepki topladı. Kobal, takipçilerinin tepkileri üstüne aynı fotoğrafı yeniden paylaşarak konuyla ilgili açıklama yaptı.

Ünlü oyuncu Sinem Kobal, fotoğraf paylaşım platformu instagramda "Kütüphanenin en kıymetlilerinden" başlığıyla kitap fotoğraflarını paylaştı. Kobal'ın paylaştığı fotoğraftaki kitapların bazılarının jelatininin açılmamış olması takipçileri tarafından tepkiyle karşılandı. 


İşte o tepkilerden bazıları:


srhatkocc
Tamam kitap okuyorsun, tamam entelektüelsin.


onurckorkmaz
@sinemkobal keşke Herman hesse george orwell okumuş olsan ama ....


zeynopya
@sinemkobal sanırım okuduktan sonra hepsini tekrar ciltlettin zira diğer türlüsünü düşününce komik oluyor :)


gayedislikilic
hicbirinin kapagi bile acilmamis daha ?? @sinemkobal


Bu tepkilerin medyada yer almasının ardından Kobal, "Kitap okumayı seven herkes, yeni kitap almanın, kütüphaneye yeni arkadaşlar katmanın tatlı heyecanını bilir J Ben de Can Yayınları’ndan özenle seçilip gönderilen kitaplarım bana ulaştığında böyle tatlı bir heyecan duydum ve hemen fotoğraflarını çekip paylaştım. Bazı mecralarda bunun yanlış yorumlandığını görüyorum. Kitap okumayı sevenler o fotoğraflardaki “yeni kitap heyecanı” filtresini görmüştür. Herkese iyi okumalar" diyerek aynı fotoğrafı yeniden paylaştı. Yanlış anlamaya yol açan paylaşıma da açıklık getirdi. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS