Yıldız Tilbe önce tesettüre girdi, ardından bikini giydi

Yıldız Tilbe önce tesettüre girdi, ardından bikini giydi

Yıldız Tilbe, başörtülü fotoğrafını twitter adresinden paylaştı. Yıldız Tilbe, "Hayırlı Cumalar" notunu da ekledi. Akşam saatlerinde ise bu kez de bikinili fotoğrafını paylaşan Yıldız Tilbe hayranlarını yine şaşırttı.

Şarkıları, doğal hareketleri ve kendine özgü dansıyla Türkiye'de her kesimden hayranı bulunan ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, sempatik tavırlarını sosyal medyada da sürdürüyor.


İsrail'in Gazze'ye yönelik yüzü aşkın kişinin ölümüne neden olan saldırılarına tepki gösterirken Hitler'in Yahudi soykırımını övücü sözleri nedeniyle ırkçılıkla suçlanan ve tepki gören Yıldız Tilbe, şimdi de başörtülü fotoğrafını yayınladı.


Başörtülü fotoğrafını paylaşan Tilbe, "Hayırlı Cumalar" notunu ekledi. Yıldız Tilbe'nin fotoğrafını çok beğenen hayranları "türban coook yakışmış ablam" yorumunu yaptı.


Başörtülü fotoğrafını yayınladıktan bir kaç saat sonra twitter'da yeni bir fotoğraf paylaşan Yıldız Tilbe hayranlarını bir kez daha şaşırttı. Bikini ve pareolu bir fotoğrafını paylaşan Yıldız Tilbe, "Balkon güneşi" notu düştü... İŞTE BİKİNİLİ FOTOĞRAFYILDIZ TİLBE'DEN IRKÇI MESAJLAR


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS