Cedi Osman'ın sakatlığıyla ilgili açıklama geldi

Cedi Osman'ın sakatlığıyla ilgili açıklama geldi

A Milli Erkek Basketbol Takımı ile Polonya arasında oynanan Süper Kupa karşılaşmasında sakatlanan Cedi Osman'ın sağ ayak bileğinde 2. derece bağ yaralanması tespit edildi.

A Milli Basketbol Takımı Doktoru Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu ve milli takım menajeri Haluk Yıldırım, Almanya'nın Hamburg kentinde düzenlenen organizasyonda sakatlanan Cedi'nin durumu hakkında açıklamalarda bulundu.


12 Dev Adam Polonya'ya mağlup oldu: 83-73


Doktor Beyzadeoğlu, sağ ayak bileğinden sakatlanan Cedi Osman'ı karşılaşmadan hemen sonra hastaneye götürdüklerini belirterek, "Film ve MR tetkikleri yapıldı. Muayene bulguları ve incelediğim görüntüler sonrasında sağ ayak bileğinde 2. derece bağ yaralanması tanısı koyduğum oyuncumuzu, yoğun fizyoterapi ve tedaviyle Avrupa Basketbol Şampiyonası'na kadar, 7-10 gün içinde iyileştirmeye çalışacağız" ifadelerini kullandı.


Menajer Yıldırım ise milli takımın önemli oyuncularından Cedi'nin sakatlanmasının herkesi üzdüğünü kaydederek, "Maalesef sporda böyle şeyler var. Oyuncumuzun tedavi gördükten sonra yeniden takıma dönecek olması sevindirici" değerlendirmesinde bulundu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS