Hamza Hamzaoğlu'ndan Ozan Tufan açıklaması

Hamza Hamzaoğlu'ndan Ozan Tufan açıklaması

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, "Ozan Tufan konusu maliyetli olursa ben de karşı gelirim" dedi.

Galatasaray teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde takımın 3 kupayla yaptığı fotoğraf çekiminin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.


En çok maçı Beşiktaş'la yaptı, en çok Galatasaray'ı yendi


İşte Hamzaoğlu'nun açıklamaları:


"Geçtiğimiz sezon buraya geldiğimde çok zor şartlar vardı. Ama şimdi Allah'a şükür 3 kupayla birlikteyiz. Bu başarılara mutlaka yenilerini eklememiz gerekecek. Ben inanıyorum ki bu başarıları yakalayacağız."


"Fatih Hoca UEFA Kupası'nı kazandı yine eleştirildi. Kimse sizin geçmişinizi konuşmaz. Herkes güncel zamanın eleştirisini yapar. Biz işimizi yapmaya devam edeceğiz."


Barcelona ve Sevilla'nın dün gece kırıp döktüğü rekorlar


"Melo son kararını cuma günü verecek. O gitmek istediği için biz hazırlıklarımızı o yokmuş gibi zaten yapmıştık... Melo aslında buradan memnun. Belki ailesini düşünerek böyle bir karar verdi biz de anlayışla karşıladık. Hala gidebilir ama gitmezse de kontratlı oyuncumuz olarak ondan maksimum verimi almaya çalışacağız."


"Niasse eski futbolcumuz... Bize katkı sağlar. Bir düşüncemiz var onunla ilgili... İstediğimiz başka oyuncular da var."


"Real Madrid'le oynayacamız maç basit bir hazırlık maçı değil... Bizim hangi seviyede olduğumuzu ciddi açıdan gösterecektir."


Beşiktaş KAP'a bildirdi


Bizim transfer yapamayacak durumda olduğumuz gibi bir algı var. Böyle bir durum söz konusu değil. Biz gereksiz transferden kaçınıyoruz.


"Yarınları da düşünmek zorundayız. Bugünü düşünürek Bilal ve Podolski'yi aldık, yarınları düşünerek de Jem Karacan, Carole ve Jose Rodriguez'i aldık."


"Ozan'ı takımımda görmek isterim ama rakamlar çok fazla olduğu için bu transfere onay veremem."


"Hamit sakatlığından sonra geri dönecek. Bilal zaten kendini kanıtladı. Jem Karacan var, Selçuk var, Jose Rodriguez var. Biz o açığı kendi içimizden de doldurabiliriz."


Maç sırasında bant reklam yayınlamak yasaklandı


"Telles için verilen rakam bizi tatmin etmedi. Rakam iyi olsaydı onu satabilirdik, çünkü biz sadece alan değil satan bir kulüp de olmak istiyoruz."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS