Onur Kıvrak noktayı koydu

Onur Kıvrak noktayı koydu

Trabzonsporlu file bekçisi Onur Kıvrak, yaşanan son olaylarla ilgili bir açıklama yaptı.

Trabzonspor'da başarılı file bekçisi Onur Kıvrak, yaşanan son olaylar nedeniyle özür diledi. Kıvrak, yazılı bir açıklama yaparak şu ifadeleri kullandı:


"Ülkemizin bulunduğu bu hassas dönem içerisinde büyük bir onur ile görev yaptığım Trabzonspor Kulübü'nde meydana gelen ve yanlış anlaşılmamdan kaynaklanan fakat her halükarda tarafımca da tasvip edilmeyen hadiseler sebebiyle başta Trabzonspor camiası olmak üzere tüm kamuoyundan özür dilerim. "


Olay neydi?


Onur Kıvrak, Sportif Direktör Süleyman Hurma tarafından disiplinsiz davranışları gerekçe gösterilerek kadro dışı bırakılmıştı. Kıvrak, kadro dışı kalmasının ardınan kampı terk ederek İstanbul'a dönmüştü. Verilen kadro dışı kararının ardından gelen tepkiler sonrası Süleyman Hurma ve Şota Arveladze istifa etmiş ancak istifaları yönetim tarafından kabul edilmemişti. Teknik Direktör Arveladze, bu konuyla ilgili yaptığı bir açıklamada, "Olayların gerçek sebebi malesef kendisi .Eğer bu takıma hocaya, başkana, menajere ihtiyacı yoksa o zaman bizi neden getirdiniz. Sportif çizgileri kimse geçmemeli." demişti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS