"Stadı yaparken beni her gün görüyorlar"

"Stadı yaparken beni her gün görüyorlar"
İHA

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, tesisleşme açısından önemli adımlar attıklarını belirterek, Vodafone Arena'nın bitmesiyle her şeyin daha iyi olacağını söyledi.

Orman, siyah-beyazlı kulübün aylık yayın organı "Beşiktaş Dergisi"nin Mayıs sayısında yer alan röportajında, Beşiktaş'ın Türkiye'nin en büyük ve köklü kulübü olduğunu ifade ederek, "Öncelikle Beşiktaş'ın kamuoyundaki güvenilirliğini oluşturmamız lazımdı, bunu oluşturduğumuzu düşünüyorum. Artık Spor kamuoyunun bildiği bir gerçek vardır ki, Beşiktaş Türkiye'nin en büyük ve en köklü kulübüdür. En önemli planımız, futbol ve basketbol yapılanmasıydı ki oralarda iyi bir yol kat etiğimizi düşünüyorum. Önümüzdeki senenin takımıyla alakalı da önemli işler yapacağımızı söyleyebilirim. Tesisleşme açısından Beşiktaş o altın çağlarına geri dönmektedir. Stadımızın bitmesiyle de her şeyin çok daha iyi olacağını düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Futbolla ilgili bir çok projelerinin olduğunu vurgulayan Fikret Orman, şunları kaydetti:

"Geçtiğimiz sezon zaten önemli bir yapılanma yapmıştık. Bu sezon üzerine biraz takviye yaparak önümüze bakacağız. Beşiktaş, çok önemli bir marka. Güvenilirliğini ortaya koyduğu sürece de bu markaya çok önemli talepler geliyor.

Bu işi iyi yönettiğimizi düşünüyoruz. Saygın bir şekilde sponsorluklarımıza yenilerini ekleyeceğiz. Başkanlığım döneminde UEFA Kupası ya da Şampiyonlar Ligi Kupası almak istiyorum. En çok istediğim şey bu. Ancak en büyük hayalim kurumsal olarak iyi yönetilen bir kulüp olmak."

Fikret Orman, kendisinde Vodafone Arena'yı yapma isteğinin çok yüksek olduğunu dile getirerek, şu ifadeleri kullandı:

"Beşiktaş büyük bir ailedir. Bu ailenin bir parçası olmak da Beşiktaş taraftarına keyif verir. Onun için de stat inşaatına gelirler, işçilere yemek ve tatlı dağıtırlar. Beşiktaş taraftarı olmak, böyle bir şey zaten. İşçilere ya da buradaki taşeronlara soruyorum, 'Galatasaray'ın stadını yaparken başkanı gördünüz mü?' diye. İki ya da üç defa görmüşler. Beni her gün görüyorlar. Burayı çünkü biz yapıyoruz. Bizim alın terimizle yapılıyor, bizim paralarımızla yapılıyor."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS