Bu telefon Samsung Galaxy S7 olabilir mi

Bu  telefon Samsung Galaxy S7 olabilir mi

Samsung’un gizemli bir akıllı telefonu AnTuTu Benchmark testinde tozu dumana kattı. Bu telefonun Galaxy S7 olabileceği konuşuluyor

Dünyanın en büyük telefon tedarikçisinden olan Samsung’un SM-G8508S model numarasına sahip akıllı telefonu AnTuTu’da rekor puan elde etmeyi başardı. Telefon devinin gizemli bir akıllı telefonu tozu dumana kattı sayılabilir. SM-G8508S model numarasına sahip akıllı telefon 95.972 puan elde etmeyi başardı. AnTuTu puanı en yüksek akıllı telefon Galaxy Note 5 sızana kadar 67.520 puanla Galaxy S6’ydı. Galaxy Note 5 ise 69.702 puanla S6 modelini geride bırakmıştı.AnTuTu’da görünen SM-G8508S model numaralı akıllı telefonuna ilişkin şu an için çok fazla bilgi bulunmuyor. Telefonun model numarasına bakıldığında Note 5, S6 Edge+ ya da S6 sürümlerinden biri olmadığı aşikar. Ayrıca telefonun teknik özellikleri de şu an için belirsizliğini koruyor. Yani AnTuTu rekoru kıran işlemcinin Samsung ya da Qualcomm’a ait bir çözüm olup olmadığı da bilinmiyor.


Ancak ihtimaller Snapdragon 820 işlemcili Galaxy S7’yi işaret ediyor. Son gelen haberler Samsung’un Galaxy S7’yi Ocak ayında tanıtacağı yönünde.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS