Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition ile ölüme karşı sefer

Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition ile ölüme karşı sefer

Dünyanın dört bir yanındaki konsol oyuncuları 19 Ağustos’ta PlayStation 3 ve PlayStation 4 bilgisayar eğlence sistemleri, Xbox One ve Xbox 360 için piyasaya çıkacak olan Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition ile ölümün kendisine karşı yapılan sefere katılabilecekler.

Konsollara özel Ultimate Evil Edition versiyonunda orijinal Diablo III’teki tüm içeriğe ek olarak, başarılı Reaper of Souls genişleme paketindeki özellikler ve güncellemeler de bulunuyor. Özelleştirilebilir altı karakter sınıfı, birbirinden heyecanlı beş bölüm ve sayısız saatinizi alacak oynanışı ile bu paket size istemediğiniz kadar iblis kesme aksiyonu ve işbirliğine dayalı macera sunacak.

Reaper of Souls’un konsol versiyonu, konsol platformlarının kendilerine has özelliklerinden faydalanmak üzere tasarlandı.

Ultimate Evil Edition’ın dört konsol versiyonu da aynı ekranda 4 oyuncuya kadar destek ve çevrimiçi çokluoyuncu imkanı sunacak ister aynı koltuktan, ister PlayStation®Network veya Xbox Live çevrimiçi eğlence ağı üzerinden katılın, Reaper of Souls sayesinde arkadaşlarınızla Diablo keyfini olabildiğince rahat biçimde yaşayacaksınız.

Ultimate Evil Edition oyunculara maceralarını paylaşmaları için daha da fazla yol sunacak. Yeni apprentice modu yüksek levelli arkadaşlarıyla birlikte maceraya çıkan düşük levelli oyunculara yardımcı olacak ve birlikte oynamayı daha da kolay hale getirecek. Oyuncular ayrıca oyun içi posta sistemi sayesinde, üzerinde belli bir maceracının ismini taşıyan ve içinde nadir bir ganimet bulunduran gizemli Oyuncu Hediyeleri de dahil olmak üzere buldukları hazineleri arkadaş listelerindeki diğer oyuncularla paylaşabilecekler.

“Ultimate Evil Edition sayesinde Reaper of Souls ilk kez konsol oyuncuları ile buluşacak ve Diablo III için sunduğumuz tüm içeriği, özellikleri ve güncellemeleri tek bir pakette toplamış olacak,” diyor Blizzard Entertainment CEO’su ve kurucu ortağı Mike Morhaime. “İster PC’de şeytani güçlere karşı yürütülen seferde uzmanlaşmış, ister Sanctuary’e ilk kez adım atan bir oyuncu olun; rahat koltuğunuza kurulup Diablo III oynamak için daha iyi bir zaman olamazdı.”

Reaper of Souls’da Diablo III’ün beş cesur kahramanı Barbarian, Demon Hunter, Monk, Witch Doctor ve Wizard’a yeni bir şampiyon daha katılıyor: Crusader. Baştan ayağa güçlendirilmiş zırhla donanmış Crusader iblisleri def etmek için ilahi öfkesinin gücünü kullanan durdurulamaz bir kuvvet.

Reaper of Souls, Diablo III’e zorlu bir yeni bölüm daha ekliyor: oyuncular bu yeni bölümde korkutucu araziler boyunca karanlık ve tehlikeli bir yolculuğa çıkacak; efsanevi Westmarch şehrini ziyaret edecek ve cehennemden fırlamış sayısız minyonu kesip biçecekler. Macera, Sanctuary’nin masum insanlarının hayatlarını mahveden Ölüm Meleği Malthael’le yapılacak zorlu bir karşılaşma ile doruk noktasına ulaşacak.

Ultimate Evil Edition Crusader kahramanına ve V. Bölüme ek olarak oyunun ganimet sistemi üzerinde yapılan değişiklikleri max-level karakterler için yenilenmiş Paragon ilerleme sistemimi ve Diablo III oynanışı üzerinde yapılan diğer geliştirmeleri de içinde barındırıyor:

-Macera Modu: Oyunculara diledikleri yere gitme ve istediklerini öldürme özgürlüğü veren yeni oyun modu
-Bounty: Oyuncuları Sanctuary’de yapacakları yeni görevler veren ve ödüllendiren yeni sistem
-Nephalem Rift: Sınırsız tekrarlanabilirlik ve tonlarca ganimet sunan, tamamen rasgele yaratılan zindanlar
-Yeni Level Sınırı 70: Oyuncular yepyeni güçler kazandıracak güçlü yeni büyüler ve yetenekler
-Mystic: Kahramanlara eşyalarını kişiselleştirme seçenekleri sunan, güçlü bir zanaatkar

Ayrıca Diablo III’ün orijinal PS3™ veya Xbox 360 versiyonlarında şeytani güçlere karşı mücadele vermiş olan oyuncular ölüme karşı çıktıkları sefere devam edebilecekler. Orijinal oyundaki PS3™ karakterleri Ultimate Evil Edition’ın PS3™ veya PS4™ versiyonlarına, Xbox 360 karakterleri ise Xbox 360 veya Xbox One versiyonlarına aktarılabilecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS