Dünyanın en pahalı Apple Watch aksesuarı

Dünyanın en pahalı Apple Watch aksesuarı

Nico Gerard, Apple Watch ürünü için klasik tasarımda bir saat aksesuarı geliştirdiğini duyurdu. Bu yeni aksesuar Apple Watch ürününe eklendikten sonra bileğinizin üzerinde 18 karat altın kaplama bir kol saati, altında ise Apple Watch mümkün hâle geliyor.

Apple Watch Edition ile birlikte akıllı saatlerde lüks tüketimin nereye kadar gidebileceğini görmüştük. Ancak aksesuar tarafında da bu işin bir sınırı yok gibi görünüyor.


Nico Gerard tarafından geliştirilen yeni Apple Watch aksesuarı buna son örnek diyebiliriz. Nico Gerard, 41mm klasik paslanmaz çelik saat ve 38 mm Apple Watch setini 9300 dolar yaklaşık olarak 20000 TL seviyesinden ön siparişe sundu.18 karat altın kaplama ve Apple Watch seti ise 112 bin dolar yaklaşık olarak 300 Milyar TL seviyesinde. Firma siparişin tamamlanması için 6-8 aylık süre talep ediyor.


Yolunuza klasik saat ile devam ederken herhangi bir durumda bileğinizi çevirerek akıllı saatinizi de kullanabiliyorsunuz. Veya tam tersi bir durumda da kullanabilirsiniz.


Daha ilginç olan iki saat birbirine birleştirilmiş durumda. Yani tak-çıkar şeklinde bir aksesuar değil. Bu bakımdan iki saati aynı anda taşımanız gerekiyor.


İyi haber ise fiyatın içine Apple Watch da dâhil edilmiş olması. Yani ekstra bir Apple Watch alıp birleştirilmesi için beklemeniz gerekmiyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS