Ekranlı iPad kılıfları geliyor

Ekranlı iPad kılıfları geliyor

Apple’ın başvurusunu yaptığı patente ilişkin şablonlar aşağıda yer alıyor. Bazı kaynaklar kılıfın üzerinde pencereler olacağını ve ekranı göstereceğini söylerken, bazı kaynaklar kılıfın üzerinde düşük güç tüketimine sahip ekran olacağını söylüyor.

Bizler de bu konuda kararsız kaldık ancak her iki ihtimalde de iPad’in beğenilen kılıfı Smart Cover, yeni bir özelliğe kavuşuyor.Zaten Apple’ın iOS 9’daki getireceği çoklu pencere yönetimi gibi yenilikler, iPad’in bir iş cihazınıza dönüşeceğini gösteriyordu. Hem eğlence hem iş odaklı bir cihazda böyle kılıf oldukça faydalı olabilir. Ekranı açmadan bildirimleri kontrol etmek, mesajları okumak, Wi-fi açıp kapatmak, 3G’yi açıp kapatmak, yapılacaklar listesini görmek gibi yeniliklerle iPad’ın çok daha fonksiyonel ve pratik olması sağlanabilir.


Söz konusu bu yeni iPad kılıfının ne zaman çıkacağı henüz belirsiz ancak yeni iPad modelleriyle birlikte duyurulabilir. Tabii ki bu kılıf piyasaya çıktıktan sonra beğenilirse, iPhone için yapılması da istenecektir. Apple tarafından güzel gelişmeler gelmeye devam ediyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS