iPhone 6S Plus’ın ön paneli ortaya çıktı

iPhone 6S Plus’ın ön paneli ortaya çıktı

Lansman yaklaştıkça iPhone 6S ve iPhone 6S Plus sızdırmalar gelmeye başladı. Apple’ın Çin’de bulunan tedarikçilerinden geldiği düşünülen bu sızdırmalarda iPhone 6S‘in ön panel ortaya çıktı.

Apple yeni nesil iPhone 6S ve iPhone 6S Plus‘ı Eylül ayının 3. haftası tanıtacak. Şimdilik tam tarih belli değil ama ilk hafta tanıtması beklenirken Apple‘a yakın kaynaklar tanıtımın 3. haftaya kalacağını söylüyorlar.
Apple iPhone 3GS‘ten beri yeni nesil telefonlarını piyasaya sunmadan önce “S” serisi telefonları ile tasarımı bozmadan yoluna devam ediyor. En çok aksesuar üreticilerinin hoşuna giden bu durum kullanıcılar tarafından da oldukça benimsenmiş bir durum haline geldi. iPhone 4 ve iPhone 4S arasında muazzam bir fark bulunuyordu ve neredeyse her donanım iki katına çıkarılmıştı.iPhone 6 ve iPhone 6S arasındaki farksa şimdiye kadar görülmemiş kadar çok olacak ve iPhone 6S ile iPhone 6S Plus‘ın asıl müşterileri sanırız iPhone 6 ve iPhone 6 Plus sahipleri olacak.Sızdırılan ön panelde değişiklik görünmüyor ve beklendiği gibi iPhone 6S ile iPhone 6S Plus‘ın tasarımsal bir fark ortaya koymayacağı anlaşılıyor.Gözle fark edemesekte kullanılacak Force Touch teknolojisi yüzünden ekranın 0,2 mm ile 0,3 mm daha kalın olacağını biliyoruz. İşte ünlü Fransız sızıntı sitesi nowhereelse.fr sitesinin pyalaştığı iPhone 6S Plus’ın ön paneli

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS