Samsung’lar hakkında yeni bilgiler geldi

Samsung’lar hakkında yeni bilgiler geldi

Samsung Galaxy S6 Edge Plus modeli için 5.5 inçlik 2K; QHD kavisli ekran: “2560×1440”, 64-bitlik Snapdragon 808 ya da Exynos: “Samsung Yapımı” 7420 yongaseti, 3 GB ana bellek, 16 MP çözünürlüğünde arka kamera, 2800 mAh civarında batarya şeklinde iddialar mevcut.

 Modellerin 12 Ağustos itibariyle resmiyet kazanması bekleniyor. Samsung’un yeni amiral gemi modelleri Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus için kesin tanıtım tarihi belirsizliğini korurken cihazların artık piyasaya çıkmaya hazır olduğuna dair işaretler de gelmeye başladı.


Yeni ortaya çıkan görseller cihazların çalışır haldeki görünümlerine ışık tutuyor. Daha önce iddia edildiği gibi Galaxy Note 5 modelinin arka kısmında da kenar kavislere bu görsellerde yer verilmemişti.


Bugüne kadar sızan görsellerle artık bu iki modelin tasarım olarak neye benzediğine dair soru işaretleri de ortadan kalkmış oldu. Geçen yılın aksine Galaxy Note 5 yanında aynı seriden değil bu kez Galaxy S6 serisinden bir Edge modeli yer alacak.


Galaxy Note 5 için 5.9 inçlik 2K; QHD: “2560×1440” ekran, Exynos 7422 yongaseti, 4 GB ana bellek, 16 MP çözünürlüğünde arka kamera, 4000 mAh civarında batarya, sabit depolama alan: “Genişletilebilir depolama desteği olmayacak” Tasarımda metal ve cam kombinasyonu şeklinde iddialar da mevcut.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS