Yeni Motorola Moto 360 göründü

Yeni Motorola Moto 360 göründü

Android cephesinde en çok satan ve en popüler saat Moto 360 oldu. Firma bu başarıyı sürdürmek adına saati güncelleme kararı aldı.

Yeni saatin görüntülerini içeren bir video internete sızdı ancak video hemen geri silindi. Tahmin edebileceğiniz gibi teknoloji basını saatin görüntülerini kaçırmadı ve ekran görüntüleri yayınlandı.Haberimiz içerisinde yeni Moto 360’ı görebiliyorsunuz. Saatin yeni olduğunun en büyük ispatı, önceki modelde olmayan bir tuşun eklenmesi oldu. Yeni Motorola Moto 360 nasıl isimlendirilecek henüz belli ancak bu sefer iki farklı versiyon ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Yeni modelde ufak da olsa bir çözünürlük artışı var. Yaklaşık 60 piksellik bu artışın haricinde 38 mm kalınlıkta ve 42 mm kalınlıkta iki farklı versiyon olacak. Kalınlık haricindeki fark ise şu; 38 mm kalınlığa sahip olan modelde 270 mah batarya kullanılacak. 42 mm kalınlıktaki modelde 375 mah batarya yer alacak.


Geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan ilk Moto 360 akıllı saatte 320 mah batarya kullanılmıştı. Yeni Moto 360’ın 2 Eylül’de IFA 2015’te resmi olarak lanse edilmesi bekleniyor. Saat hakkında şimdilik ulaşabildiklerimiz bu kadar.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS