Beşir Atalay, AK Parti'nin oy oranını açıkladı

Beşir Atalay, AK Parti'nin oy oranını açıkladı

AK Parti Kağıthane 5'inci Olağan İlçe Kongresi'nde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Beşir Atalay, son yaptırdıkları kamuoyu araştırmalara değinerek, "Hamdolsun yüzde 50 bandındaki yerimizi koruyoruz" dedi.

AK Parti Kağıthane 5'inci Olağan İlçe Kongresi,  Genel Başkan Yardımcısı Beşir Atalay, İl Başkanı Aziz Babuşçu, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu, İstanbul milletvekilleri, ilçe başkanları ve parti teşkilatı mensuplarının katılımıyla gerçekleştirildi.


Kongre, Kağıthane Yahya Kemal Spor Salonu'nda saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Kongrede bir konuşma yapan Beşir Atalay, kongrelerin, parti içinde muhasebe yapılan bir buluşma olduğunu söyledi.


Atalay, 2015 genel seçimlerine kadar  il ve ilçe kongrelerinin tamamlanmasıyla Ak Parti'nin seçimlere hazır bir şekilde gireceğini ifade etti.


Ertuğrul Günay'dan Osmanlıca ve din eğitimi çıkışı


Beşir Atalay, konuşmasında son yaptırdıkları kamuoyu araştırmalara değinerek, "Hamdolsun yüzde 50 bandındaki yerimizi koruyoruz" dedi. 


Atalay konuşmasını şöyle devam etti: "2011 seçiminden bu yana yüzde 50 bandındayız. Türkiye gibi bir ülkede önce 2002'de yüzde 34 ile başlayıp sonra yüzde 50'lere kadar oyunu çıkarması AK Parti'nin yaptıklarının millet tarafından çok iyi bilinmesi, anlaşılması anlamına geliyor. Bunun için de milletimize teşekkür ediyoruz."


Anayasa Mahkemesi'nden ÖSYM kararı


PKK, Tunceli'deki avcıları tehdit etti


Abdullah Gül hakkında karar çıktı


Çalışan anneye ayda bin lira çocuk yardımı


Zehirli ayakkabılar bulundu!


Facebook'ta son çılgınlık!

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS