CHP'li vekil İlhan Demiröz istifa mı etti?

CHP'li vekil İlhan Demiröz istifa mı etti?

CHP Bursa Milletvekili İlhan Demiröz, sosyal medyada yer alan "istifa ettiği" yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

CHP Basın Biriminden yapılan açıklamada, Demiröz'ün Twitter hesaplarının bilgisayar korsanı saldırısına uğradığı ve hesabından "istifa ettiği" mesajları yayınlandığı belirtildi.


Konuyla ilgili açıklama yapan Demiröz'ün, akşam saatlerindeki bir görüşmesi sırasında, şahsına ait "Twitter, g-mail ve Facebook" hesaplarının bilgisayar korsanlarınca ele geçirildiğini fark ettiği bildirildi.


Hesaplarından "istifa ettiğine dair mesajlar atıldığını" belirlediklerini ifade eden Demiröz, şunları kaydetti: "Hesaplarımızın geri alınması için CHP Genel Merkezi Bilgi İşlem Birimimiz ile birlikte derhal girişimlerde bulunduk. Şu ana kadar hesaplarımda yayınlanan mesajların tamamı, hesabımı elinde tutanlar tarafından atılmaktadır. Mesajlarda yer alan hiçbir görüş, düşünce ve ifade şahsıma ait değildir. CHP Bursa milletvekili olarak büyük bir gurur ve onurla partimin neferi olarak çalışmalarıma devam etmekteyim. 2015 seçimlerine giderken partimizi iktidar, Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nu da başbakan yapma yolunda kararlı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hiçbir eylem bizi bu amacımızdan alıkoyamaz."


Yavuz Bingöl'ün Berkin Elvan'ın annesiyle ilgili sözlerine tepki yağıyor


Berkin Elvan'ın annesinden Yavuz Bingöl'e yanıt


Berkin'in annesini yuhalattı çünkü annesine küfredildi


Dünyanın en garip 10 cinsel yaşam tarzı!


Plajlardan akıl almaz görüntüler!


Yuh dedirten görüntüler


Kibariye'den Milli Eğitim Bakanı'na çağrı: 'Yengemi de al...'

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS