Dikkat! Ankara ve Kastamonu'da elektrik kesintisi

Dikkat! Ankara ve Kastamonu'da elektrik kesintisi

Bakım ve iyileştirme çalışmaları nedeniyle 2 Ocak 2015 Cuma günü Ankara, İstanbul ve Kastamonu'da elektrik kesintisi yapılacak.

Başkent Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, Ankara'nın Çankaya, Polatlı, Pursaklar, Sincan ve Yenimahalle ilçeleriyle Kastamonu'nun Merkez ilçesindeki bazı mahalle ve sokaklara belirli saatlerde enerji verilemeyecek.


İstanbul'da elektrik kesintisi


İstanbul'un bazı ilçelerine bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 2 Ocak'ta elektrik verilemeyecek.


Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, 2 Ocak'ta 08.00-18.00'de Bakırköy'de Zeytinlik Mahallesi, Fişekhane Caddesi, Yakut, Milliyetçi, Yakut Aralığı, Sporcu ve Fazıl Paşa sokaklar, Niyazitepe Caddesi ve civarı, Başakşehir'de Bahçeşehir Mahallesi, Bülbül, Cengiz Süzer ve İskete caddeleri, Badem Villaları, Bahçeşehir Mahallesi, Doğan Parkı, Şelale ve Kemal Paşa caddeleri, Sedef ve Abant Çıkmazı sokaklar ile civarı elektrik alamayacak.


Başakşehir'de 08.00-17.00'de Yenibosna Merkez Mahallesi, GHS Uluslararası Taşıma, Barış Tekstil, Boğaziçi Beton AŞ 'de elektrik kesintisi uygulanacak.


Sarıyer'de 09.00-16.00'da Merkez Mahallesi, Kemer Mahallesi, Bahçeköy Yeni Mahalle ve civarı, Eyüp'de Güzeltepe Mahallesi, İSKİ Lojmanları ve Kemerburgaz Caddesi ve civarına elektrik verilmeyecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS