Erdoğan'dan telefon, Gül'den ziyaret

Erdoğan'dan telefon, Gül'den ziyaret

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'nu ziyaret ederek vefat eden kardeşi İsmail Ustaosmanoğlu için taziyesini iletti. İsmailağa cemaati, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ise telefonla taziyesini ilettiğini duyurdu.

İsmailağa Cemaati'nin internet sitesinden Gül'ün ziyaretiyle ilgili fotoğraflar yayınlandı.  Ziyarette, Cübbeli Ahmet Hoca olarak da bilinen Ahmet Mahmut Ünlü de hazır bulunduğu kaydedildi.

Edinilen bilgiye göre, ziyaret dün saat 16.00 sıralarında gerçekleşti. Mahmut Ustaosmanoğlu'nun Beykoz'daki evinde gerçekleşen taziye ziyareti yaklaşık yarım saat sürdü.

Erdoğan'dan telefon

Yine cemaatin internet sitesinden Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'ın da vefat eden İsmail Ustaosmanoğlu'nun kardeşi Ahmet Ustaosmanoğlu'nu telefonla arayarak taziyesini ilettiğini belirtildi.

Erdoğan'ın telefonuyla ilgili yapılan açıklamada, "Ahmet hocamıza başsağlığı dileyen Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan'ın, değerli ƒlim İsmail Ustaosmanoğlu'nun vefatından müteessir olduğunu ifade ederek, merhum Hocamıza Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına metanet ve sabır diledi" denildi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS