İstanbul'da 11 Mayıs'ta elektrik kesintisi

İstanbul'da 11 Mayıs'ta elektrik kesintisi

İstanbul'da Ümraniye, Üsküdar, Ataşehir, Sultanbeyli, Kadıköy, Kartal, Tuzla ve Pendik'in bazı mahallelerine 11 Mayıs'ta elektrik verilemeyecek.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre 11 Mayıs Pazar günü 09.00-13.30 saatleri arasında elektrik alamayacak yerler şöyle:

Ümraniye'de Saray Mahallesi, Citi Bank, Fatih Sanayi Sitesi, Sanayi Caddesi, Güven Sanayi, Özentaş, Birlik Sanayi ve Gümrükçüler Sanayi siteleri, Alemdağ Caddesi, Erdem Hastanesi, Sezer ve Başak sokaklar, Diyaliz Merkezi, Esenşehir Mahallesi, Kadosan, Mimar Sinan Caddesi, Kerem, Zemzem ve Umut sokaklar, İdeal Makine, Natoyolu Caddesi, Pelsan, Akbeton, Nikel Metal, Çağdemir Çelik, Tuğ Çelik, Eskidji, Hedef Gıda, Numan Tekcan civarı, G 60 ve G 62 sokaklar, Ebubekir Caddesi yanyol civarı, Sıvat Yolu, Veysel Kütüklü ve Ünlü Tekstil.

Üsküdar'da Selami Ali Mahallesi, Bağlarbaşı Toprak Sitesi, Gazi, Nuhkuyusu ve Cumhuriyet caddeleri, Kurt Çelebi ve Haşeci Raif sokakları, İSKİ Su Depoları, Altunizade Mahallesi, Kısıklı Caddesi, İsviçre Sigorta, Barbaros Mahallesi, Mütevelli Çeşme Caddesi, Sedef Sokak, Onur Siteleri, Üsküdar Devlet Hastanesi, Uğur ve Veysipaşa sokaklar ile Polis Lojmanları.

Ataşehir'de Yeni Çamlıca Mahallesi, Mitatpaşa, Kocasinan ve Reşit Paşa caddeleri.

Sultanbeyli'de Turgut Reis Mahallesi, Çamlık Caddesi, Feshane Sokak, Bağlık Caddesi, Seyit Sokak, Ar Kağıt Fabrikası, Beyaz Pınar Şeker Fabrikası, Fatih Bulvarı, Martı Sokak ve civarı.

Kadıköy'de Dr. Faruk Ayanoğlu ve Bağdat caddelerine, Iğrıp Çıkmazı, Tunaman, Dalyan Aralığı, Iğrıp, İstasyon, Ahmet Eyüp Paşa, Kumbaracılar, Ala Geyik, Fuat Başgil, Feneryolu, Fenerli Ahmet, Fahir Açan, Erdoğdu, Dr. Müfit Tükmerkan, Celal Turşucu, Çıkmaz, Selçuk Sindal ve Ihlamur çıkmazı sokakları.

Kartal'da Tuğayyolu, Kümbet, Füsun, Emek ve Altan sokaklar, Şaman Sanayi Sitesi, Cevizli Mahallesi, Kırıkkale Sokak, 30 Ağustos Caddesi, Murat Reis civarı.

Tuzla'da Evliya Çelebi Mahallesi, Gisaş, İstanbul, Yıldırım ve Şahin Tekne Tersaneleri, Orhanlı Cengizhan Caddesi, Coşkun Et, Baymak Fabrikası, Erdem Toplu İş Merkezi, Emes Endüstriyel, CPK Ambalaj, Orhanlı Orta Mahalle, İshakpaşa Caddesi, Halksever Caddesi, 30 Ağustos Caddesi, Yeniçayır, Gülbaşak, Gülsever sokaklar, Atlantik Beton, Bahadır, Tanrıkulu, Fokus Medya, Keban, Livan sokaklar, Atayolu, Oğuzhan, Preveze ve Ömür caddeleri civarı.

Pendik'te aynı gün 08.00-12.00 saatleri arasında Yeni Mahalle Zafer Caddesi, Dinar, Kenevir sokaklar, Diktaş Yapı Kooperatifi, Doğu Mahallesi Selvi Caddesi, Narin, Kiraz ve Güneş sokaklar, Kaya İş Merkezi, Dipraş Blokları, Musa Bayram sitesinde elektrik kesintisi uygulanacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS