Vatan Caddesi'nde bomba alarmı

Vatan Caddesi'nde bomba alarmı

Vatan Caddesi Metro istasyonu yakınlarındaki şüpheli bebek arabası polisi alarma geçirdi. Vatan caddesi her iki yönde de trafiğe kapatılarak bebek arabasında inceleme yapıldı. Polisin incelemesinde bebek arabasında herhangi bir tehlikeli bulguya rastlanmadı. Vatan caddesi trafiğe açıldı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün yanındaki metro durağı girişine bırakılan  bebek arabası polisi alarma geçirdi. Polis, Vatan Caddesi'ni çift yönlü trafiğe kapatıldı. Bomba uzmanı ekiplerin fünye ile patlattığı bebek arabasından boş bir çanta ve poşet bulundu.

Saat 11:00 sıralarında İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün hemen yanındaki Emniyet Metro Durağı girişinde vatandaşlar sahipsiz bir bebek arabası gördü. Durum polis ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler, bebek arabasının içinde patlayıcı olma ihtimaline karşı çevrede geniş güvenlik önlemi aldı ve Vatan Caddesi'ni çift yönlü trafiğe kapattı. Bomba uzmanı ekipler bebek arabasını fünye ile patlattı. Büyük bir gürültüyle patlayan bebek arabasının içinden boş bir çanta ve poşet bulundu. Yaklaşık yarım saat kapanan trafik, ekiplerin incelemesinin ardından tekrar açıldı. Bebek arabası belediye ekipleri tarafından olay yerinden kaldırdı.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS