Yeni Şafak'ın haberi alay konusu oldu

Yeni Şafak'ın haberi alay konusu oldu

Yeni Şafak'ın haberi alay konusu oldu

Yeni Şafak Gazetesi, İstanbul'un suyunun Gezi direnişçileri tarafından muslukları açarak azaltıldığını ve bu yolla Ak Parti hükümetine darbe yapılmaya çalışıldığını iddia etti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yeni Şafak Gazetesi, 'Gezicilerin korkunç İstanbul planı' başlıklı haberinde, "Geziciler, Twitter'da örgütlenerek İstanbul'un suyunu bitirmeye, böylece hem belediyeyi hem de Köşk seçimleri öncesi Başbakan Erdoğan'ı zor duruma düşürmeye çalışacak. Buna göre eyleme katılanlar tarafından musluklar açık bırakılacak, İstanbul'un suyu 1 ayda bitirilecek, hükümet ve belediye zor durumda kalacak" iddiasında bulundu.

'Gezicilerin korkunç İstanbul planı' başlıklı haberde yer alan bazı ifadelerde şu şekilde:

"Gezi olaylarıyla birlikte hükümeti devirebilmek için hemen her yolu deneyen "sağcı, solcu, ulusalcı, kürtçü vb." gibi görüşlerin ortaya çıkardığı fikir koalisyonu Geziciler'in hükümete karşı yeni bir eylem planı için çalıştığı ortaya çıktı. Twitter'da bazı kullanıcılar ilginç bir örgütlenmeye gitti: İstanbul'un suyunu bitirelim.."

EN İLGİNÇ HABER FOTOĞRAFLARI

Sosyal medyada alay konusu oldu
Yeni Şafak'ın bu haberinin ardından sosyal medyada haberi ti'ye alan yorumlar yapılmaya başlandı. Olaya 'dış mihraklar'ı da katan sosyal medya kullanıcıları, fil fotoğrafları paylaşmaya başladı. Bazı kullanıcılar da yeni komplo önerilerinde bulunarak haberi eleştirdi. Bu eleştirilerin ardından Yeni Şafak internet sitesinden o haber kaldırıldı.

DÜNYANIN EN İLGİNÇ REKLAMLARI

TARİHTEKİ EN İLGİNÇ ÖLÜMLER