Özürlüler Vakfı'ndan "Gülümseten Dükkan"

Özürlüler Vakfı'ndan "Gülümseten Dükkan"

Özürlüler Vakfı tarafından gerçekleştirilen “Haydi Gülümse” projesi maddi imkansızlıklar içindeki 0-15 yaş arası özürlü çocukların ameliyat ve tedavilerinin gerçekleştirildiği bir sosyal yardım ve aynı zamanda ülkemizdeki özürlülerin yaşam kalitesini artırmayı amaçlayan hukuki, sağlık, eğitim, mimari bilgileri içeren büyük bir sosyal sorumluluk projesi.

Bu projenin en büyük adımlarından biri Gülümseten Dükkan ise Türkiye’nin her bölgesinde Kadın emeğinin değerlendirmesini sağlayarak yerel ve bölgesel doğal ürünlerin satılacağı ve gelirin “Haydi Gülümse “projesine aktarılacağı bir proje. Projenin ilk çalışması Bahçeşehir Prestige Mall’de hayata geçiriliyor.


 Başta zeytin&zeytinyağı, yöresel reçel ve marmelatlar, baharatlar, bakliyatlar, salça çeşitleri, doğal makarna&çorba çeşitleri, meyve&sebze gibi ürünlerin sergileneceği pazarda tüm bunların yanı sıra günlük süt ve süt ürünleri Bahçeşehir’lilerle buluşacak.


 Gülümseten Dükkan; “Doğal ve Yöresel Ürünler Pazarı” 1 Ağustos 2014 tarihine kadar Prestige Alışveriş Merkezi girişinde tam gün olarak tüketicileri kaybolan lezzetlerle buluşturmaya devam edecek.

ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS