hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (05-06-2024)

  Hava Durumu (05-06-2024)
  expand
  KAYNAKCNN TÜRK

  İstanbul'da az bulutlu bir hava görülüyor, sıcaklık 30 derece. Ankara'da parçalı bulutlar görülüyor, sıcaklık 33 derece. İzmir'de güneşli bir gökyüzü hakim, sıcaklık 35 derece.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Marmara Bölgesinde az bulutlu, güneşli bir gökyüzü hakim. Sıcaklık bölgede 30 ile 35 derece arasında ölçülüyor. Perşembe ve Cuma günü sıcaklıkların 1-2 derece gerilemesi bekleniyor.

  Ege Bölgesinde hava az bulutlu, güneşli. Sıcaklık İzmir'de 35, Denizli'de 39, Muğla'da 37, Afyonkarahisar'da 32 derecelerde ölçülüyor.

  Akdeniz Bölgesinde güneşli ve sıcak bir hava hakim. Antalya'da 38 dereceye çıkan sıcaklık Adana ve Kahramanmaraş'ta 40, Hatay'da 37 derecelerde ölçülüyor.

  İç Anadolu Bölgesinde hava parçalı bulutlu. Sıcaklık ise bölgede 30 ile 35 derece arasında seyrediyor. Perşembe günü ise batı kentlerde yağış görülebilir.

  Karadeniz Bölgesinde gökyüzü parçalı bulutlu. Sıcaklık Bolu'da 32, Samsun'da 29, Trabzon'da 28 derecelerde ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinin batı kesimlerinde güneşli bir gökyüzü hakim. Bölgenin kalanında parçalı bulutlar görülüyor. Günün en yüksek sıcaklıkları Kars'ta 26, Elazığ'da 37, Hakkari'de 28 derece ölçülüyor.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde açık, güneşli bir gökyüzü görülüyor. Bölgede sıcaklıklar yüksek seyrediyor, 40-41 derecelerde sıcaklık ölçülüyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR