hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (09-06-2024)

  Hava Durumu (09-06-2024)
  expand

  Marmara Bölgesinde az bulutlu hava hakim. Sıcaklık bölgede 30 ile 35 derece arasında ölçülüyor, Edirne dolaylarında 35 dereceyi de geçiyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde parçalı ve az bulutlu bir hava var. Sıcaklık İzmir’de 35, Denizli’de 37, Muğla’da 34, Afyonkarahisar’da 26 derecelerde ölçülüyor.

  Akdeniz Bölgesinin batı kesimlerinde güneşli bir hava hakim. Bölgenin kalanında gökyüzü parçalı bulutlu ancak yer yer bölgesel yağışlar da görülüyor. Sıcaklık ise Antalya’da 37, Adana’da 35, Hatay’da 33 derecelerde ölçülüyor.

  İç Anadolu Bölgesinin doğu kesimlerinde yerel yağışlar görülüyor. Bölgenin batısında hava parçalı bulutlu. Sıcaklık ise 25 ile 30 derece arasında ölçülüyor.

  Karadeniz Bölgesinin yüksek kesimlerinde yağışlar görülebiliyor, bölgenin kalanında gökyüzü parçalı bulutlu. Sıcaklık Bolu ve Samsun’da 29, Trabzon’da 25 derecelerde ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinin kuzey ve güney kesimlerinde sağanak yağışlar görülüyor. Bölgenin batısında hava parçalı bulutlu. Günün en yüksek sıcaklıkları Kars’ta 22, Elazığ’da 35, Hakkari’de 27 derece ölçülüyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde açık, güneşli bir gökyüzü görülüyor. Bölgede sıcaklıklar 35 ile 40 derece arasında ölçülüyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR