hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (13-06-2024)

  Hava Durumu (13-06-2024)
  expand
  KAYNAKCNN TÜRK

  Marmara Bölgesinde az bulutlu, güneşli hava hakim. Sıcaklık bölgede normallerin üzerinde seyrediyor. İstanbul'da 32, Edirne'de 37, Bursa'da 38 derecelik sıcaklık ölçülüyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde az bulutlu, güneşli bir hava var. Sıcaklık iç kentlerde 35-36 derecelerde, kıyı kesimlerde 40 ile 45 derece arasında ölçülüyor. Bölge halkının sıcak çarpmalarına karşı dikkatli olması gerekiyor.

  Akdeniz Bölgesinde güneşli ve sıcak bir hava hakim. Sıcaklık Antalya'da 37, Adana ve Hatay'da 38, Kahramanmaraş'ta 40 derecelerde ölçülüyor.

  İç Anadolu Bölgesinde az bulutlu, güneşli bir gökyüzü görülüyor. Sıcaklık genellikle 35 ile 40 derece arasında ölçülüyor, yer yer doğu kentlerde 35 derecenin altında kalıyor.

  Karadeniz Bölgesinde parçalı ve az bulutlu bir gökyüzü var. Sıcaklık ise Bolu'da 34, Samsun'da 29, Trabzon'da 28 derecelerde ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinin güney kesimlerinde yağışlar görülüyor. Batı kentlerde ise hava güneşli. Günün en yüksek sıcaklıkları Kars'ta 24, Malatya'da 35, Hakkari'de 29 derece ölçülüyor.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde önümüzdeki üç gün açık, güneşli bir gökyüzü görülecek. Sıcaklık ise bu dönemde en yüksek 39-40 derecelerde seyredecek.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR