{$ day.Temps.HighTemp $} °

Hava Durumu (14-11-2022)

Hava Durumu (14-11-2022)

Yeni haftanın ilk gününde yağış yalnızca dar bir alanda, Orta ve Doğu Karadeniz’in kıyı kesimlerinde etkili oluyor. Yurdun kalanında parçalı ve az bulutlu bir hava var. Hava sıcaklıkları ise mevsim normallerinde seyrediyor.

Denizlerde rüzgar Marmara’nın Karadeniz kıyıları ile Kuzey Ege’de kuzeydoğu yönünden kuvvetli esiyor. Diğer kıyılarda ise orta kuvvet ve altında rüzgarların esmesi bekleniyor.

Marmara Bölgesinde parçalı ve çok bulutlu bir hava görülüyor. Sıcaklık bölgede 17-18 derecelere geriledi. Bursa ve Edirne dolaylarında ise gece sıcaklık 5 derecenin altına düşüyor.

Ege Bölgesinde parçalı ve az bulutlu bir hava hakim, iç kesimlerde sis de etkili oluyor. Sıcaklık kıyıda en yüksek 22, iç kentlerde 16 derece ölçülüyor.

Akdeniz Bölgesi yeni haftaya az bulutlu bir hava ile başladı. Sıcaklık bölgede en yüksek 24 ile 26 derece arasında ölçülüyor. Salı günü de gökyüzü durumunu koruyor.

İç Anadolu Bölgesinde hava parçalı ve az bulutlu. Sıcaklık batı kentlerde 15-16 derece ölçülüyor. Doğu kesimlerde en yüksek 13 derece ölçülen sıcaklık gece yer yer 0 derecenin altına düşüyor.

Karadeniz Bölgesinde bulutlu ve yağışlı bir hava var. Bu yağışlar Orta ve Doğu Karadeniz’de sağanak şeklinde kendini gösteriyor. Sıcaklık bölgede en yüksek 14-15 derece ölçülüyor.

Doğu Anadolu Bölgesinde parçalı ve az bulutlu bir gökyüzü görülüyor. Sıcaklık bölgenin batısında en yüksek 16 dereceye çıkıyor. Bölgenin kalanında ise 12 ile 14 derece arasında ölçüyor. Gece sıcaklık kuzey kesimlerde eksi 3 dereceye kadar düşüyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde az bulutlu bir hava var. Sıcaklık bölgede 17 ile 21 derece arasında salınıyor. Salı günü sıcaklıklar birkaç derece azalıyor, gökyüzü ise durumunu koruyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS