Hava Durumu (17-03-2021)

Hava Durumu (17-03-2021)

Bugün Türkiye geneli yağışlı havanın etkisinde olacak. Bolu ve İç Anadolu Bölgesi'nde yer yer karla karışık yağmur görülebilir. Akdeniz Bölgesi ve Ege'de gök gürültülü yağmur bekleniyor. Marmara Bölgesi yağmurlu. Erzurum ve çevresinde kar yağışı görülüyor. Marmara, Karadeniz ve Akdeniz'de rüzgar kuvvetli esecek. 5 büyük şehrimizde İstanbul yağmurlu, 13 derece. Ankara'da karla karışık yağmur görülüyor, sıcaklık 15 derece. İzmir ve Bursa'da gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. İzmir 20, Bursa 18 derece.

Marmara Bölgesi cuma gününe kadar yağışlı havanın etkisinde olacak. Edirne 10 derece, Kocaeli 12, Balıkesir 13, Çanakkale 14 derece.

Ege Bölgesi'nde Kütahya ve Afyon'da karla karışık yağmur bekleniyor. Denizli gök gürültülü sağanak yağışlı, 11 derece. Kütahya 7 derece. Muğla'da da gök gürültüsü duyulacak, 11 derece. Afyon 6 derece.

Akdeniz'de yağışlı hava perşembe günü yerini bulutlu havaya bırakacak. Çarşamba günü bölge genelinde gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Bugün bölge genelinde gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Antalya ve Mersin 18, Adana 19, Hatay 17 derece.

İç Anadolu'da kar yavaş yavaş bölgeyi terk ediyor. Eskişehir karla karışık yağmurlu 6 derece, Konya ve kayseri yağmurlu 9 derece, Sivas'ta da karla karışık yağmur bekleniyor 8 derece.

Karadeniz'de yağış sürüyor. Bolu'da hava karla karışık yağmurlu 8 derece, Samsun, Gümüşhane ve Trabzon yağmurlu, sıcaklık 10 derecenin üzerinde.

Doğu Anadolu Bölgesi'nin bazı bölgelerinde kar yağışı devam ediyor. Kars bulutlu 6 derece, Erzurum kar yağışlı 5 derece, Malatya ve Hakkari'de yağmur bekleniyor. Malatya 11, Hakkari 10 derece.

Güneydoğu Anadolu'da yağış cuma günü bölgeyi terk ediyor, sıcaklıklar 10 derecenin üzerinde olacak. Gaziantep yağmurlu 13 derece, Diyarbakır yağmurlu 15 derece, Şanlıurfa 18, Mardin 14 derece.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS