hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (18-06-2024)

  KAYNAKCNN TÜRK

  Marmara Bölgesinde az bulutlu, güneşli bir hava var. Sıcaklık bölgede 30 ile 35 derece arasında ölçülüyor. Çarşamba günü de benzer bir hava durumu bekleniyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinin kıyı kesimlerinde güneşli bir hava hakimken, yer yer iç kentlerde sağanak yağışlar görülüyor. Sıcaklık ise İzmir ve Muğla'da 38, Denizli'de 41, Afyonkarahisar'da 34 derecelerde ölçülüyor.

  Akdeniz Bölgesinde az bulutlu, güneşli bir hava görülüyor. Sıcaklık bölgede genellikle 30 ile 35 derece arasında ölçülüyor. Yer yer doğu kentlerde ise 40 dereceyi aşıyor.

  İç Anadolu Bölgesinde gökyüzü az bulutlu. Sıcaklık bölgede 30 ile 35 derece aralığında ölçülüyor. Bölgede önümüzdeki günlerde de benzer bir hava durumu bekleniyor.

  Karadeniz Bölgesinin orta ve doğu kesimlerinde yerel sağanak yağışlı, batı kentlerinde parçalı bulutlu bir hava var. Sıcaklık ise Bolu'da 32, Samsun'da 27, Trabzon'da 26 derecelerde ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinin kuzeyinde yağışlar görülebiliyor. Bölgenin kalanında güneşli bir hava hakim. Günün en yüksek sıcaklıkları Kars'ta 27, Malatya ve Elazığ'da 38, Hakkari'de 31 derece ölçülüyor.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde önümüzdeki üç gün açık, güneşli bir gökyüzü görülecek. 39-40 derecelerde ölçülen sıcaklığın hafta ortası 40 dereceyi de aşması bekleniyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR