Hava Durumu (18-07-2021)

Hava Durumu (18-07-2021)

İstanbul’da bulutlar azalıyor, sıcaklık 34 derece. Ankara’da güneşli bir hava görülecek, sıcaklık 39 derece. İzmir’de de gökyüzü güneşli, sıcaklık 35 derece.

Yağışlar Doğu Karadeniz’de ve Doğu Anadolu’nun kuzeyinde etkili. Mevsim normalleri üzerinde seyreden hava sıcaklıkları artmaya devam ediyor. Türkiye genelinde güneşli ve az bulutlu bir hava görülecek.

Meteoroloji verilerine göre denizlerde fırtına beklenmiyor. Marmara’da batıdan,  Ege ve Akdeniz’de güney yönlerden rüzgarlar esebilir.

İstanbul’da bulutlar azalıyor. Ankara, İzmir ve Bursa’da güneşli bir gökyüzü görülecek. Hava sıcaklıkları İstanbul’da 34, Ankara’da 39, İzmir ve Bursa’da 35 derece.

Marmara geneli güneşli. Hava sıcaklıkları neredeyse 40 dereceye yaklaştı ve nem oranı yüksek. Bölge halkının artan hava sıcaklıklarına karşı dikkatli olması gerekiyor.

Ege’de güneşli bir gökyüzü görülüyor. Hava sıcaklıkları bazı kentlerde 40 dereceye ulaştı. Kalp, diyabet ve tansiyon gibi rahatsızlıkları olanlar sıcak havalara karşı tedbirli olmalı.

Akdeniz geneli az bulutlu ve güneşli. Bölgede hava sıcaklıkları ve nem oranı yüksek. Güneşe çıkmak için öğle saatlerinden sonrası tercih edilmeli.

İç Anadolu’da güneşli bir gökyüzü bekleniyor. Hava sıcaklıkları bazı kentlerde 40 dereceye yaklaştı. Bölge halkının sıcak havalara karşı dikkat etmesinde ve bol su tüketmesinde fayda var.

Yağışlar Karadeniz’in doğusunda miktarını azaltarak Pazartesi gününe kadar devam edecek. Hava sıcaklıkları bölge genelinde artıyor.

Doğu Anadolu’nun kuzey kesimleri sağanak yağmurun etkisi altında. Hava sıcaklıkları bazı kentlerde 40 dereceyi aştı, bölge geneli güneşli ve az bulutlu.

Güneydoğu Anadolu’da güneşli bir gökyüzü görülüyor. Hava sıcaklığı bölge genelinde yüksek seyrederken özellikle Diyarbakır ve Şanlıurfa’da daha da artıyor, bölge halkı dikkat etmeli ve bol su tüketmeli.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS