Hava Durumu (19-04-2021)

Hava Durumu (19-04-2021)

Marmara Bölgesi'nde sağanak yağmur bekleniyor. İç Anadolu ve Karadeniz’in batı kesimlerinde, Ege Bölgesi'nin tamamında gök gürültülü sağanak yağmur etkili olabilir. Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ne güneşli ve az bulutlu bir hava hakim. Rüzgar, Marmara Denizi'nde güney yönlerden, Akdeniz’de ise kuzey yönlerden orta ve orta kuvvetin üzerinde esecek. Karadeniz ve Ege Denizi'nde hem güney hem de kuzey yönlerden hafif ve orta kuvvetli rüzgarlar bekleniyor. İstanbul'da sağanak yağmur bekleniyor, sıcaklık 17 derece. Ankara'da sağanak yağmur etkili olabilir, sıcaklık 22 derece. İzmir’de gök gürültülü sağanak yağmur görülebilir, sıcaklık 22 derece. Bursa'da sağanak yağmur bekleniyor, sıcaklık 24 derece.

Marmara Bölgesi'nin geneli sağanak yağmurlu. Salı günü durum değişmiyor, Edirne dolaylarında gök gürültülü sağanak yağmur etkili olabilir.

Ege Bölgesi'nin geneli gök gürültülü sağanak yağmurlu. Salı-çarşamba günleri bölge genelinde yer yer bulut görülebilir.

Akdeniz Bölgesi'nde bulutlar azalıyor. Salı günü gökyüzünde yer yer bulut görülürken çarşamba günü bulutlar yine azalacak.

İç Anadolu Bölgesi'nde Eskişehir-Kayseri dolaylarında gök gürültülü sağanak yağmur bekleniyor. Sağanak yağış salı günü Sivas çevresinde etkili olabilir. Çarşamba günü bölge genelinde bulutlar artıyor.

Karadeniz Bölgesi'nde Bolu-Gümüşhane dolaylarında gök gürültülü sağanak yağmur bekleniyor. Salı günü Bolu çevresinde sağanak, Samsun-Gümüşhane dolaylarında ise gök gürültülü sağanak yağmur etkili olabilir.

Doğu Anadolu Bölgesi'nde Kars-Erzurum dolaylarında gök gürültülü sağanak yağmur bekleniyor. Gök gürültülü sağanak yağmur salı günü Hakkari çevresinde de etkili olabilir.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde bulutlar azalıyor. 3 günlük tahminlere göre bölge salı-çarşamba günleri bölge genelinde gökyüzü az bulutlu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS