Hava Durumu (24-03-2021)

Hava Durumu (24-03-2021)

Ülke genelinde yağış bekleniyor. Marmara, İç Anadolu, Ege ve Batı Karadeniz'de kar yağabilir. Doğu Anadolu'nun doğu kesimlerinde ve Marmara Bölgesi'nde yer yer karla karışık yağmur görülebilir. Akdeniz Bölgesi'nin genelinde sağanak yağmur, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde ise yağmur etkili olabilir. Rüzgar; Marmara, Karadeniz ve Ege güney yönlerden genellikle kuvvetli esecek. Akdeniz'de güney yönlerden yine kuvvetli rüzgarlar görülebilir. İstanbul'da karla karışık yağmur bekleniyor, sıcaklık 6 derece. Ankara'da kar yağabilir, sıcaklık 2 derece. İzmir'de hava yağmurlu, sıcaklık 11 derece. Bursa'da kar bekleniyor, sıcaklık 4 derece.

Marmara Bölgesi'nin genelinde kar yağışı bekleniyor. Kocaeli ve Balıkesir dolaylarında karla karışık yağmur görülebilir. Perşembe günü Kocaeli-Balıkesir-Çanakkale dolaylarında kar yağışı etkisini sürdürebilir.

Ege Bölgesi'nde Kütahya ve Afyonkarahisar çevrelerinde ara ara kar yağışı görülebilir. Kar; her iki ilde Perşembe günü de etkisini sürdürebilir. Cuma günü Kütahya dolaylarında karla karışık yağmur bekleniyor.

Akdeniz Bölgesi'nin geneli sağanak yağmurlu. Yağışlar Perşembe ve Cuma günleri azalabilir. Cuma günü Antalya dolaylarında bulutlar artıyor.
İç Anadolu bölgesinin genelinde kar yağışı görülebilir. 3 günlük tahminlere göre yağışların bölge genelinde devam etmesi bekleniyor.

Karadeniz Bölgesi'nde Bolu dolaylarında kar, Gümüşhane çevresinde ise karla karışık yağmur görülebilir. Perşembe ve Cuma günler Bolu- Gümüşhane dolaylarında kar yağabilir.

Doğu Anadolu Bölgesi'nde Kars-Erzurum dolaylarında karla karışık yağmurun, Hakkari çevresinde ise sağanak yağmurun etkili olması bekleniyor. Perşembe ve Cuma günleri bölge genelinde kar yağışı görülebilir.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin geneli yağmurlu. Gaziantep dolaylarında ise sağanak yağmur bekleniyor. Yağışların Perşembe ve Cuma günleri de devam edeceği tahmin ediliyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS