hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (27-05-2024)

  Hava Durumu (27-05-2024)
  expand
  KAYNAKCNN TÜRK

  Marmara Bölgesinde parçalı bulutlar görülüyor. Sıcaklık İstanbul ve Kocaeli'de 23, Edirne'de 28, Bursa'da 25 derece ölçülüyor. Salı günü de benzer bir hava durumu bekleniyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinin genelinde gök gürültülü sağanaklar etkili oluyor. Sıcaklık İzmir'de 27, Muğla'da 25, Afyonkarahisar'da 19 derece ölçülüyor. Yağışların Salı gününe etkisini yitirmesi bekleniyor.

  Akdeniz Bölgesinin genelinde sağanak yağışlı bir hava görülüyor. Sıcaklık bölgede genellikle 25 ile 30 derece arasında seyrediyor.

  İç Anadolu Bölgesinde sağanak yağışlar etkisini sürdürüyor. Kuvvetli olması beklenen bu yağışların neden olabileceği olumsuzluklara karşı dikkatli olunmalı.

  Karadeniz Bölgesinde bulutlu ve sağanak yağışlı bir hava var. Sıcaklık bölgede 20 ile 25 derece arasında ölçülüyor. Yağışların Salı günü batı kentlerde kesmesi bekleniyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinin güneyinde parçalı bulutlar görülüyor. Bölgenin kalanında ise hava sağanak yağışlı. Sıcaklık Kars'ta 20, Elazığ'da 26, Hakkari'de 22 derece ölçülüyor.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yağış dar bir alanda devam ediyor. Bölgenin büyük çoğunluğunda hava parçalı bulutlu. Sıcaklık Gaziantep'te 30, Diyarbakır'da 31, Şanlıurfa'da 34 derece ölçülüyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR