Hava Durumu (29-03-2021)

Hava Durumu (29-03-2021)

Batı Karadeniz'de karla karışık yağmur görülebilir. Marmara Bölgesi'nde hafif yağmur, Karadeniz'in orta kesimlerinde, İç Ege'de ve İç Anadolu Bölgesi'nin batısında yağmur bekleniyor. Akdeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri'nde yer yer bulut görülebilir. Rüzgar, Marmara ve Ege Denizi'nde kuzey yönlerden orta ve hafif kuvvette esecek. Akdeniz ve Batı Karadeniz'de güneyden orta kuvvette rüzgarlar bekleniyor. İstanbul'da hafif yağmur bekleniyor, sıcaklık 12 derece. Ankara'da yer yer yağmur görülebilir, sıcaklık 13 derece. İzmir'de gökyüzü çok bulutlu, sıcaklık 20 derece. Bursa'da yağmur bekleniyor, sıcaklık 13 derece.

Marmara Bölgesi'nde bulutlar artıyor. Kocaeli dolaylarında yağmur görülebilir. Salı günü bölge geneli yağmurlu, çarşamba günü Çanakkale dolaylarında sağanak yağmur etkili olabilir.

Ege Bölgesi'nde Kütahya'da yağmur, Afyonkarahisar çevresinde ise hafif yağmur görülebilir. Salı günü Denizli ve Muğla dolaylarında sağanak yağmur etkili olabilir. Çarşamba günü Muğla çevresinde gök gürültülü sağanak yağmur bekleniyor.

Akdeniz Bölgesi'nde yer yer bulut görülebilir. Salı günü bölge genelinde bulutlar artıyor. Çarşamba günü Antalya-Mersin dolaylarında gök gürültülü sağanak yağmur bekleniyor.

İç Anadolu Bölgesi'nde Eskişehir çevresinde hafif yağmur görülebilir. Salı günü Konya-Kayseri-Sivas, Çarşamba günü Eskişehir-Konya-Sivas dolaylarında yağmur bekleniyor.

Karadeniz Bölgesi'nin batısında karla karışık yağmur bekleniyor. Samsun dolaylarında yağmur yağabilir. Yağmur, Samsun çevresinde salı ve çarşamba günleri de etkisini sürdürebilir.

Doğu Anadolu Bölgesi'nde Kars-Erzurum dolaylarında yer yer bulur görülebilir. Malatya ve Hakkari çevreleri ise az bulutlu. Salı ve çarşamba günleri Malatya dolaylarında bulutlar artıyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin genelinde gökyüzü az bulutlu. 3 günlük tahminlere göre bölge geneli gökyüzünün durumu değişmiyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS