hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (31-05-2024)

  Hava Durumu (31-05-2024)
  expand
  KAYNAKCNN TÜRK

  Marmara Bölgesinde parçalı bulutlar görülüyor. Kocaeli dolaylarında sağanak yağışlar da etkili oluyor. Sıcaklık bölgede 25 ile 30 derece arasında ölçülüyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde gökyüzü parçalı ve çok bulutlu, iç kentlerde sağanak yağışlar da görülüyor. Sıcaklık İzmir'de 27, Muğla'da 24, Afyonkarahisar'da 21 derece ölçülüyor.

  Akdeniz Bölgesinde gök gürültülü sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık bölgede genellikle 25 ile 30 derece arasında seyrediyor.

  İç Anadolu Bölgesinde hava sağanak yağışlı. Sıcaklık bölgede en yüksek 24-25 derecelerde ölçülüyor. Yağışların Cuma günü etki alanını daraltması bekleniyor.

  Karadeniz Bölgesinde bulutlu ve yer yer yağışlı bir hava var. Sıcaklık bölgede en yüksek 22-23 derecelerde ölçülüyor. Gümüşhane dolaylarında ise sıcaklık 29 derecelere çıkıyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinin batısında ve kuzey kesimlerinde hava parçalı bulutlu. Bölgenin kalanında sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık Kars ve Hakkari'de 25, Elazığ'da 31 derece ölçülüyor.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde parçalı bulutlu bir hava hakim. Günün en yüksek sıcaklıkları Gaziantep'te 30, Diyarbakır'da 35, Şanlıurfa'da 34 derece ölçülüyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR