ajanda

İçerde 22 bölüm yeni fragmanı | Kumarbaz Sarp

  1. Ajanda

İçerde 22 bölüm yeni fragmanı | Kumarbaz Sarp

İçerde 22 bölüm yeni fragmanı | Kumarbaz Sarp

İçerde 22 yeni bölüm fragmanı Ay Yapım tarafından yayınlandı, üç ana konu işlendi: Mert'in aile isteği, Sarp'ın kumar işine girmesi, Celal'in Sarp'a oyunu... İçerde dizisinin son bölümünde Celal, Mert'e ailesi üzerinden oyun oynarken, onu ölümcül bir teste tutuyor. Mert bir şekilde kurtulurken, Celal büyük yeminlerde bulunuyor. İçerde yeni bölüm fragmanında Sarp, kumarhanede görülmesi ve kumar üzerine sözleri dikkat çekerken, Celal'in yeni testi Sarp oluyor. Sarp, Celal'in elinden bu sefer nasıl kurtulacak?

İçerde 22. Bölüm yeni fragmanı 16 Şubat Perşembe günü Youtube'ta yayınlandı. Ay Yapım yeni fragmanları Çarşamba günü yayınladığından ötürü, sosyal medyada bu hafta yeni bölüm yok mu sorusunu sordurtturdu. İçerde yeni fragmanında konu genişliyor. Mert'in aile bulma isteği devam ederken Sarp kendini bambaşka bir alemde buluyor. Ve diziye yeni bir oyuncu giriyor...

İçerde son bölümde Mert, Sarp'ın; Sarp, Yaşar'ın; Yaşar, iki kardeşin; İki kardeş ailesinin; Celal ise hepsinin peşinde. Celal iki kardeşi teste tabi tuttu. Sarp'in Yusuf Müdür'le görüştüğünü öğrenen Celal'in içine kurt düşerken, Mert'in Yaşar'ı bulma isteğinden ötürü Celal iki kardeşten de rahatsız olmaya başlar. Celal iki kardeşe oyun kurar; Mert için aile mi yoksa kendisi mi, Sarp polis mi yoksa adamı mı? Celal bunları öğrenmek isteyecek. Eylem, Mert'in cebinde bulduğu eski telefonu arar ve Celal telefonu açarken sesini vermez, kuşkulanır. Eylem o numaranın peşinden gider.

İki kardeş Yaşar'ın peşinden giderken, Yaşar iki kardeşe pusu kurar ve dondurucu bir odada hapseder. İki kardeş dondurucu odadan kurtulurken, Yusuf Müdür, Sarp'e Yaşar'ın yerini bulmasını sağlar. Sarp, Yaşar'ın yerini bulur. Öğreneceği bilgi Coşkun'un yerini öğrenmekti. Yaşar yerini söylemez. 

Yaşar'ın söylemediğini, Coşkun Sarp'e söyler. Umut'un yaşadığını söyleyince, Sarp'in gözleri dolar, ağlamaya başlar. Coşkun, Sarp'e hayatını kurtardığı için teşekkür mesajı olarak bunu söyleyerek telefonu kapatır.

İÇERDE 21. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İçerde 22. bölüm yeni fragmanı Ay Yapım tarafından Çarşamba günü akşam 22:00'den sonra yayınlanacaktır.

{$ nextTitle $}

ilgili haberler

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Description $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS