İçerde 23 yeni bölüm fragmanı yayınlandı | son bölümde neler oldu?

İçerde 23 yeni bölüm fragmanı yayınlandı | son bölümde neler oldu?

İçerde 23 yeni bölüm fragmanı 23 Şubat'ta, youtube'da yayınlandı, Mert'in üstü çizildi. Yusuf Müdür ile Sarp'ın şüphelendiği isim Mert oldu, Sarp harekete geçti. Öte yandan Kebapçı Celal büyümeye devam ederken, yeni ortağı Handan önemli bir görev için Sarp'ı seçmesi dikkatlerden kaçmadı. Sarp hangi görevi aldı, kim ondan kaçıyordu? Al Yanak'ın "Fırtınalar kopacak desene" sözünü kime ve ne için diyordu? İçerde son bölümde Celal'in herkesi testten geçirirken kendisi büyük bir kumar oynadı ve kaybettiğini kendisi farketmedi...

İçerde 23 yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanırken, fragmanda Mert'in ismi Yusuf Müdür tarafından çiziliyor. Dizide ters köşeler çok yaşanırken, bu sefer Mert yakalacak mı, yeni bölümde belli olacak. Öte yandan Yusuf Müdür, Sarp'a Mert konusunda dikkatli ol uyarısı yaparken, iki kardeş tekrardan karşı karşıya geliyor. Sarp'ın Mert üzerinden hamlesi nasıl olacak, pazartesi günü belli olacak.

 SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kebapçı Celal’in kumarı dizinin ana konusu olurken, bu kumarda Yusuf Müdür’e ve Sarp’e öyle bir koz verdi ki, ya Celal’in başı ya da Mert’in başı belaya girebilir. Son bölümde dizide 3 ana konu vardı: Celal’in Sarp’e testi, Celal’in Yusuf Müdür’e karşı duruşu, Celal’in büyük oyuna girebilmek için yaptığı kumar… Celal sahte sevkiyat düzenliyor ve o sevkiyata polis gelmiyor. Celal içinde para dolu çantayı Sarp’e veriyor ve Al Yanak ile bir kumarhaneye gidip orada parayı harcayın diyor. Sarp ilk başta bir şey anlamasa da Al Yanak ile kumarhaneye gidiyor. Kumarhanede Handan adında bir bayan onları karşılıyor. Handan bir şekilde Sarp’ten etkileniyor ve Sarp’e kart veriyor. Kartın arkasında “beni ara” yazısı var… Aynı kartı Al Yanak’a da veriyor ve her ikisi Celal’in yanına gidiyor... Celal Al yanaktan kartı alır almaz hemen değiştiriyor ve masaya koyuyor. Al Yanak ile Celal dışarı çıkarken kartın arkasında bir pusulanın olduğunu görüyor Sarp. Bir teslimatın olduğunu anlasa da bunun Celal’in testi olduğunu hemen anlıyor. Zira “beni ara” yazısı ile o pusulayı yazan kişi aynı değil.

İkinci konu Yaşar’ın öldürülmesi… Yaşar hapishaneye gidiyor, Celal’in adamları ile kavgaya girerken yaralanıyor. Hastanede Yusuf Müdür ile görüşmek istediğini ve ona Celal ile bildiklerini anlatacağını söylüyor. Celal bunu Mert’ten öğrenir ve Mert’e “ Yusuf Müdür’ün gözlerinin içine baka baka Yaşar’ı öldüreceğim” sözünü söylüyor. Ve bunu yapması Yusuf Müdür’ü iyice çileden çıkarıyor.

Üçüncü konu ise Celal’in büyümek isteği… Celal, Sarp ile Al Yanak’ı o kumarhaneye boşuna göndermemesi… Kumarhaneyi yöneten Handan, büyük liglerde oynarken, Celal bunu biliyor ve Handan’la tanışıyor. Handan, Celal’i kabul etmiyor zira onun küçük birisi olduğunu düşünüyor. Celal, Mert üzerinden kumarhaneye baskın yaptırıyor. Celal’in bilmediği bir durum var. O da baskın yapmadan önce Sarp’ın Handan ile buluşması… Baskında Sarp, Handan’a yardımcı olurken, Handan önemli bir çantanın orada kaldığından dolayı başının belaya gireceğini söylüyor. Çanta Mert’in eline geçiyor ve Mert çantayı Kebapçı Celal’e veriyor. Celal çantayı Handan’a teslim ederek onunla çalışmasını sağlıyor. Yusuf Müdür ile Sarp zor durumdayken ummadık birisinden bir telefon geliyor. Arayan kişi Handan ve çantanın elinde olduğunu, getirenin Celal olduğunu söylüyor. Yusuf Müdür ve Sarp seviniyor çünkü Celal’in adamı hala Yusuf Müdür’ün ekibinde ve Handan ile büyük işleri basmak için mükemmel bir koz olarak görmeleri…

Son bölümü izlemek için tıklayın

 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS