İstanbullu Gelin 21. bölümde Emir'e babasının kim olduğu açıklanacak

  1. Ajanda
İstanbullu Gelin 21. bölümde Emir'e babasının kim olduğu açıklanacak
İstanbullu Gelin 21. bölümde Emir'e babasının kim olduğu açıklanacak

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı ile Faruk'un oğlu Emir'le ilgili gerçeklerin uzun zaman sonra açıklanacağını gösterdi. Önceki haftalarda gözetime gelecek ekiple birlikte Emir'e babası olduğunu açıklayacağını ifade eden Faruk, Emir'in sert bir tepki vermesinden korktuğunu söylemişti. İstanbullu Gelin'de 20 Ekim'de yayınlanacak olan bölümde Emir'in gerçek babasını öğrendiğinde vereceği yanıt da ortaya çıkacak.

İstanbullu Gelin son bölümde  Süreyya'nın konakta yaşadığı kavgalar diziye damga vurmuş Emir konusu ise Faruk'un başını ağrıtmıştı. Esma’nın karşısına son kez çıkmak için bir karar alan Süreyya bir yandan da evdeki eşyalarını toplamak için çalışmalarını başlatmıştı. Peki, İstanbullu Gelin’de bu hafta hangi olaylar meydana gelecek?

SON BÖLÜMDEKİ ÖZEL VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

İSTANBULLU GELİN 20. BÖLÜM ÖZETİ

Yayıncı kuruluş tarafından yapılan 13 Ekim’deki bölümle ilgili açıklama ise şöyle; Adem’in, Boranların gayrimeşru çocuğu olduğunu tüm Bursa’ya ilan etmesiyle savaş artık başlamış olur. Faruk’un misilleme hamlesi Adem’de soğuk duş etkisi yaratır. Esma da itibarlarını korumak için kendi yöntemleriyle devreye girer. Süreyya, kalan eşyalarını toplamak ve Esma ile yüzleşmek için konağa gittiğinde Begüm ile karşılaşır. Begüm’ün tavrı ise nettir. Süreyya’nın Faruk’la ilgili olan kafa karışıklığı Can’dan gelen bir telefonla gidecektir.

SÜREYYA KARAKTERİ KİMDİR?

Kıbrıs Türkü bir baba ile eğitim için Türkiye'den Londra'ya giden bir annenin ikinci çocuğu olarak Londra'da dünyaya geldi. 12 yaşına dek Londra'da yaşayan Aslı Enver daha sonra ailesiyle birlikte Türkiye'ye taşındı. Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nden ve Haliç Üniversitesi'nin Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Kanal D'de yayınlanan Kavak Yelleri adlı gençlik dizisinde Mine Ergun karakterini canlandırdı.

Daha önce Hayat Bilgisi adlı dizide de rol alan Enver, Suskunlar projesinde ise Ahu karakterini canlandırdı. Ardından D Yapım'ın Kanal D 2013 sezonu için hazırladığı Kayıp Dizisinde Özlem Albayrak karakterine hayat verdi. 2015 yılında ise Mutlu Ol Yeter dizisinde başrol olarak bulundu. 2016'da vizyona giren Kardeşim Benim adlı filmde Zeynep karakterini oynayan Enver, şu sıralar İstanbullu Gelin'de "Süreyya" karakteriyle takipçilerinin karşısında bulunuyor.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS