İstanbullu Gelin 40. yeni bölüm fragmanı: Esma oğullarından tepki görecek

İstanbullu Gelin 40. yeni bölüm fragmanı: Esma oğullarından tepki görecek

Ragıp'la olan ilişki nedeniyle eleştirilen Faruk'un İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanına göre bu kez sert bir tepki alacağını gösterdi. Faruk'un kardeşi Esma'nın erkek arkadaşı ile gezerken kendisinin suçlanmasının yanlış olduğunu belirtecek. Öte yandan Ragıp'la son görüşmelerinde üzerindeki baskıyı anlatan Esma, İstanbullu Gelin 40. bölüme damga vuracak.

İstanbullu Gelin son bölümde eski eşiyle birlikte Esma'ların konağına gelen Ragıp yine gündem olmuştu. Esma’nın bir vicdanı olmadığını söyleyen Süreyya geçtiğimi hafta gözyaşları içerisinde kalmıştı. Bu hafta tüm olayların yeniden günyüzüne çıkacağı İstanbullu Gelin 40. bölümde Esma'nun oğulları ile arası açılacak.

/ajanda/istanbullu-gelin-40-yeni-bolum-fragmani-esma-ogullarindan-tepki-gorecek

İSTANBULLU GELİN FRAGMAN VİDEOSU VE 39. BÖLÜM ÖZETİ

Cuma günleri takipçilerinin karşısında olan sevilen dizide Süreyya’nın hamile olduğunu duyurması başta Faruk olmak üzere herkesi sevindirecek. Esma ise Süreyya ile aralarındaki buzları eritmek adına onunla bir konuşma gerçekleştirecek. Konağa gelmek üzere olan gelini istemediği açıkça belirten Esma, hizmetçi bir gelinle başa çıkamayacağını söyleyecek. Süreyya ile yaptığı görüşmedeyse kendisinin de artık anne olacağının altını çizen Esma, Süreyya’nın bu saatten sonra kendisini daha iyi anlayacağını ifade edecek. Bugüne kadar yaptıklarını çocuklarını korumak için yaptığı söyleyen Esma, Süreyya’ya tavsiyeler vermeyi de ihmal etmeyecek.

İSTANBULLU GELİN DİZİSİ 2 MART ÖZETİ

Yayıncı kuruluş tarafından yapılan özet açıklaması ise şöyle; Süreyya ve Faruk beklenmedik anda gelen hamilelik haberi ile mutluluk içerisindedir. Emir annesini kaybetmeyi kabullenemediği için zorlu bir süreç geçirmektedir. Bu sebeple Faruk ve Süreyya hamilelik haberini bir süre saklama kararı alırlar. Murat ve Bade’nin evlenme kararı ise konakta büyük tepki yaratır. Adem sürekli sevgisini sorguladığı Dilara’ya boşanma davası açmaya karar verir. İpek ise Fikret’ten boşanmamak için oyunlarına devam etmektedir. Fikret’in doğum günü için aileye bir sürpriz hazırlar. Asıl sürpriz ise Murat ve Bade’den gelecektir.

 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS