İstanbullu Gelin 51. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

İstanbullu Gelin 51. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı Gözde durumunun Faruk ile Süreyya arasında yeni bir gerginliğe neden olacağını gösterdi. Geçtiğimiz hafta başına kötü olaylar gelen ve aniden ortadan kaybolan Faruk için tüm aile telaşa düşmüştü. Faruk’tan uzun süre haber alınamaması ise İstanbullu Gelin son bölümde gözyaşlarına neden olmuştu.

İstanbullu Gelin fragman videosu Süreyya'nın takibi sonrasında açığa çıkan olayların yeni gelişmeleri beraberinde getireceğini gösterdi. Hayatlarına giren kadını kıskanmaya başlayan Süreyya, gizlice kadını ve Faruk’u takip etmişti. İşte İstanbullu Gelin dizisinde bu hafta yaşanacakların tamamı…

İSTANBULLU GELİN FRAGMAN VİDEOSU

İSTANBULLU GELİN DİZİSİ 50. BÖLÜM ÖZETİ

Fikret’in konağa getirdiği konuk herkeste merak yaratırken, Adem planı işlediği için memnundur. Düğün için gelen Siren’in verdiği haber hem Garip hem de Boranlar için büyük sürpriz olur. Senem’in Akif’ten şüphelenmesiyle girdiği macera ise Faruk ve Süreyya için bambaşka bir yüzleşmenin habercisidir.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Faruk’a ulaşamayan Boran’lar iyice endişelenmeye başlamıştır. Esma, Adem’den şüphelenmektedir. Bir süre bekledikten sonra emniyet ile irtibata geçerler ve Faruk’un cüzdanına ulaşırlar. Adem kendisini aklamak için eski tanıkları ile irtibata geçerek Faruk’u bulmaya çalışır. Esma ise Akif’ten Adem ile ilgili dosyayı polise vermesini ister. Vakit geçtikçe ümidini kaybetmeye çalışan Süreyya’nın en büyük destekçisi Esma Hanım olur. Süreyya’dan kendine anne demesini isteyen Esma Sultan bu hamlesi ile herkesi şaşırtır. Acı veren bekleyiş umulmadık bir isimden gelen haberle biter. Peki aldıkları haber doğru mudur? Faruk hayatta mıdır?

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS