Cinsel Hayatınızı Değiştirecek Bir Egzersiz

Cinsel Hayatınızı Değiştirecek Bir Egzersiz

Cinsel Hayatınızı Değiştirecek Bir Egzersiz

Vücudunuzdaki bütün kaslar gibi cinsel kaslarınızı da geliştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Püf noktası pek de fazla bilinmeyen çok kolay bir egzersiz. Bu egzersizle birlikteliğinizden çok daha fazla zevk almanız ve partnerinizle çok daha güçlü bir bağ kurmanız mümkün.

Eğer bütün vücudunuzu sarsan orgazmlar yaşamak istiyorsanız bunun basit ve hızlı bir tekniği var.  Uzak Doğu ülkelerinde Tantrik seks uygulayıcılarının da yaygın olarak kullandığı bu teknik, cinsel hayatınızda bir devrim yaratabilir.

Peki nedir bu gizemli teknik? 

Kegel egzersizi olarak da bilinen bu teknik perine bölge dediğimiz anüs ve cinsel organ arasındaki kasların çalıştırılmasını esas alır.  Bu kaslar sadece cinsel organlar değil mesane ve bağırsaklar için de önemlidir.  Tamamen fiziksel açıdan bakıldığında bu kasları çalıştırmak idrar kontrolü, prostat sağlığı, ereksiyon ve vajinal duvardaki kasların kontrolü için mucizeler yaratabilir.

Peki nasıl mı? 

 1. Adım
  Yere uzanın. Cinsel organlarınızın etrafındaki kasları sanki çişinizi tutar gibi iyice kasıp sonra bırakın. Bunu yaparken anüs çevresindeki kasların da kasıldığını hissedebilirsiniz.  Bu aşamada daha öndeki kaslara yoğunlaşmaya çalışın.
   
  Kasları kasıp 5-10 saniye kasılı tutun. Sonra tamamen gevşetip birkaç saniye dinlenin.  Kasılırken nefes alın gevşerken nefes verin. Toplamda 5-10 tekrar yapın.

  Eğer bu şekilde kasları kontrol edemediğinizi düşünüyorsanız çok etkili alternatif bir egzersizle başlayabilirsiniz.  Sabah kalkıp tuvalete gittiğinizde çişinizi yapın, sonra tutun.  Yapın, tekrar tutun.  5-10 kez tekrar edin.
 2. Adım
  Aynı kasları 10 kere hızlı ve kuvvetli bir şekilde kasın ve gevşetin. 
 3. Adım:
  Bu adımda perine bölgenin arka kısmında anüse çevresindeki kaslara yoğunlaşın.  Bu kasları iyice kasıp yukarı doğru çekin.  5-10 saniye tutup gevşetin.  5-10 kez tekrar edin.
 4. Adım
  Son olarak anüse çevresindeki kasları 10 kez hızlı ve güçlü bir şekilde kasın ve gevşetin.

Bir süre sonra hareketleri öğrendiğinizde oturarak veya ayakta yapmaya başlayabilirsiniz.  Üstelik bu şekilde nerede olursanız olun, kimse fark etmeden egzersizleri tamamlamanız mümkün: araba kullanırken, dişinizi fırçalarken, sıra beklerken...

Pek çoğumuz perine bölgemizde barındırdığımız gücü hayat boyu fark etmeyiz.  Bu basit egzersizlerle çok daha iyi bir cinsel hayata kavuşmanız mümkün!