hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İlişkiden buz gibi soğutan 10 hareket

  İlişkiden buz gibi soğutan 10 hareket
  expand

  Doğru kişiyi bulmak bazen sandığınızdan daha zor olabiliyor. Etrafınızda bu kadar insan varken Bay veya Bayan Doğru'yu bulabilmek için çeşitli elemelerden geçmek gerekiyor. Kişinin davranışları ve tutumu bir ilişkinin ilerlemesinde son derece önemli. Öyle ki bazı hareketler sizi partnerinizden buz gibi soğutabilir. İşte ilişkiden soğumanıza neden olabilecek hareketler... (Posta)

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  HEMEN CİNSELLİK

  İlişkinin henüz başlarındayken sürekli cinsellikten bahsetmek, sürekli girişimde bulunmaya çalışmak karşı tarafı usandırabilir. Cinselliğe geçiş yapmadan önce ilişkinizin biraz ilerlemesine izin vermelisiniz. Böylelikle karşı tarafın da arzularını öğrenmeye fırsat bulmuş olursunuz.

  TELEFON

  Telefon, 2 şekilde sizi ilişkiden soğutabilir.
  1- Partnerinizin sürekli telefonla ilgilenmesi.
  2- Partnerinizin sizin telefonunuzu kontrol etmek istemesi.
  Her iki durum da ilişkiden soğumanıza ve güvensizlik yaşamanıza neden olabilir.

  YALAN SÖYLEMEK

  Partnerlerin birbirine yalan söylemesi ilişkinin güvenirliğini zedeler. Bir ilişkinin en önemli yapı taşı güvendir. Güven yoksa, ilişkiyi devam ettirmenin anlamı da yok. Partnerinizin yalan söyleme alışkanlığı olduğunu fark etmeniz, ilişkinizi bitirmek için başlıca bir sebep olabilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  AİLESİYLE TANIŞTIRMAMASI

  Partneriniz sizi bir türlü ailesiyle tanıştırmıyorsa, ilişkinizde sorun vardır. Sizinle bir gelecek planlamama ihtimali son derece yüksektir. Partnerinizin sizi ailesiyle tanıştırmayı ertelemesi ya da bir türlü gerçekleştirmemesi, ilişkiden soğumanıza neden olabilir.

  ARKADAŞLARIYLA TANIŞTIRMAMASI

  Tıpkı ailesiyle tanıştırmaması gibi, partnerinizin sizi arkadaşlarıyla tanıştırmaması da ilişkinizde bir 'gelecek problemi' olduğunun göstergesidir. Bu durum sizi soğutabilir ve ilişkinizi yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Partnerinizin arkadaş ortamını bilmeniz, güven açısından önemli bir kriterdir.

  KİŞİSEL HİJYENE ÖNEM VERMEMEK

  Kişisel hijyen bir ilişki için son derece önemlidir. Dişlerini fırçalamayan ve zar zor duş alan bir partneri kim ister ki? Kendiniz kadar bulunduğunuz ortamın da temiz olmasına özen göstermelisiniz. Ne de olsa 'aslan yattığı yerden belli olur.'

  CİMRİLİK

  Cimrilik ilişkinizi mahvedebilir. Tutumlu olmak güzeldir ama içtiğiniz sudan bile kısan, aldığı her şeyin hesabını yapan ve yediğiniz lokmaları sayan bir partnerle birlikte olmayı kimse istemez.

  ÜŞENGEÇLİK

  Sevdiğinizle dışarı çıkmak ve eğlenmek en doğal hakkınız. Ancak bir türlü aktivitelere katılamıyor ve üşengeçlikten hep evde duruyorsanız, ilişkinizi gözden geçirin. İsteksizlik durumu ilişkinizi yorar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  TRİP

  Oranını tutturabildiğiniz sürece trip atmanın pek de sakıncası yok. Ancak her konuya 'triplenmek', istediğini yaptırabilmek için kullanılan bir silahtır. Kısacası fazla trip zararlıdır ve eninde sonunda partnerinizin bu durumdan sıkılmasına neden olacaktır.

  SÜREKLİ AYRILIK KONUSUNUN AÇILMASI

  En ufak bir tartışmada 'ayrılalım' demek, ilişkinin temellerinin sağlam olmadığının bir göstergesidir. İki kişi birbirini seviyorsa, sorunları çözmek ister. Hemen pes etmeyi değil! Bu nedenle sürekli ayrılıktan bahseden bir partneriniz varsa, zaten ilişkiniz pek de iyi gitmiyor demektir.

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow