İzmir hava durumu 11 Ocak: Kuvvetli sağanak yağış uyarısı

İzmir hava durumu 11 Ocak: Kuvvetli sağanak yağış uyarısı

İzmir hava durumu, bugün hava nasıl sorusuna Meteoroloji’den önemli uyarı geldi, ‘kuvvetli sağanak yağış’ İzmir’de etkisini Perşembe günü göstermesi tahmin ediliyor. Beş günlük tahmin raporuna bakıldığında en yüksek sıcaklık 14 derece, en düşük sıcaklık 2 derece olması tahmin ediliyor.

Meteoroloji’den ‘kuvvetli sağanak yağış’ uyarısı geldi. İzmir’de bugün şiddetli yağışın etkisini göstermesi bekleniliyor. Sıcaklık değerlerine bakıldığında,  3 gün boyunca yağmur etkisini azaltarak devam etmesi tahmin ediliyor. Kurumdan yapılan beş günlük tahmin raporu…


İZMİR BEŞ GÜNLÜK HAVA DURUMU


11 Ocak Perşembe: İzmir’de kuvvetli sağanak yağışı etkisini göstermesi bekleniliyor. En yüksek sıcaklık 14 derece, en düşük sıcaklık 10 derece. Nem oranı yüzde 96-82 arası. Rüzgar saatte 17 km hızda esmesi bekleniliyor.


12 Ocak Cuma: Yağış etkisini azaltsa da, “sağanak yağış” İzmir’de Cuma günü yağması tahmin ediliyor. Sıcaklık en yüksek 14 derece, en düşük 10 derece. Nem oranı yüzde 95-73 arası. Rüzgar saatte 7 km hızda esmesi tahmin ediliyor.13 Ocak Cumartesi: Hafta sonu İzmir’de yağış etkisini göstermeye devam ediyor. En yüksek sıcaklık 11 derece, en düşük sıcaklık 8 derece. Nem oranı yüzde 94-81 arası. Rüzgar saatte 10 km hızda esmesi bekleniliyor.


14 Ocak Pazar: Yağmur etkisini azaltıyor, gökyüzü Pazar günü İzmir’de yoğun bulutlu. Sıcaklık en yüksek 8 derece, en düşük 6 derece. Nem oranı yüzde 84-60 arası. Rüzgar saatte 20 km hızda esmesi tahmin ediliyor.


Hava durumu: İstanbul'a kar ne zaman yağacak?


15 Ocak Pazartesi: İzmir’de Pazartesi günü gökyüzü bulutlu ve güneşli. En yüksek sıcaklık 7 derece iken, en düşük sıcaklık 2 derece. Nem oranı yüzde 78-51 arası. Rüzgar saatte 12 km hızda esmesi bekleniliyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS