Kalbimdeki Deniz 18 Şubat yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti

Kalbimdeki Deniz 18 Şubat yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti

Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanı 18 Şubat’ta ekrana gelen son bölümün ardından merakla beklenmeye başlandı. Deniz’in Mirat’ın evinden taşınmasının ardından gözyaşlarına boğulan Mirat, Deniz’e geri dönmesi için çağrı yaptı. Öte yandan Kalbimdeki Deniz son bölümde kızının okuluna giden Deniz, arkadaşları ile yaptığı görüşmede kızının kendilerinden ayrıldığı için çok mutlu olduğunu ifade etti. Orhan’ın Deniz’i öpmek istemesi üzerine olay yerine gelen Mirat, Orhan’a tokat atarak sevdiği kişinin yanında uzaklaştırdı. Kalbimdeki Deniz 18. bölüm fragmanı internet ile aynı anda içeriğimizde…

Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan son bölümün ardından dizinin takipçileri tarafından merakla beklenmeye başlandı. Deniz'in oğluyla birlikte Mirat'ın evinden ayrılmasından sonra Mirat gözyaşları içinde geri dönmelerini isterken Deniz'in oğlu da "Anne ne olur Mirat amcaların evine gidelim" diyerek oradan ayrılmak istemediğini belirtti. Öte yandan kızının okuluna giderek eski arkadaşları ile görüşen Deniz, Ece'nin okuldan ayrıldığı için mutlu olduğunu ifade etti. Mirat'ın eski yükümlü olduğunun ortaya çıkmasından sonra Orhan'dan bir şeyler öğrenmeye çalışan Ece ve Deniz oldukça zor dakikalar yaşadı. Kalbimdeki Deniz 18. bölüm fragmanı yayınlandığı anda haberimizde...

Orhan'ın Deniz'i öpmeye çalışmasının ardından parka gelerek ikiliyi gören Mirat öfkeden çılgına dönerken arkadaşına tokat atarak kendisine gelmesini istedi.

OZAN SİLAH PATLATTI

Fikri’ye olan öfkesini oldukça zor bir şekilde engelleyen Mirat, Deniz’in gözünde kötü duruma düşmemek için daha dikkatli davranmaya çalıştı. Hakkındaki gerçeklerin ortaya dökülmesinin ardından zor durumda kalan Ece, Mustafa ile dertleştikten sonra yeni bir başlangıç yapma kararı aldı. Mirat’ın Emin Usta’ya şiddet uygulaması çevresindekiler tarafından tuhaf karşılanırken Mustafa’yı yanında bir kız ile gören Fikriye “Hayırlı olsun Mustafa’nın başını bağlıyorsunuz galiba” diyerek imada bulundu. Ozan oyuncak zannettiği silah ile oynarken birden ateş alan silah evde büyük paniğe neden oldu.

GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA NELER YAŞANMIŞTI?

Mirat ile Deniz’i samimi bir şekilde gören Diyar şaşkınlıktan ne yapacağını bilemezken ailesinden saklanmaya devam etti. Orhan,  hoşlandığı Deniz’i etkileyebilmek adına onun yanına giderek planlar yapsa da işler istediği gibi gitmedi. Kendisine yapılan şakadan ötürü oldukça sinirlenen Deniz, Emin ile Serkan’a bir daha böyle bir şeyle karşılaşmak istemediğini belirtti. Müge ise Ece’nin hayatında yaşanan gizli olayları ortaya çıkarmak konusunda sinsi planlar yapmaya devam ederken Ece’yi korumak isteyen Mustafa bıçaklı saldırıya uğradı.         

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS