Çılgın trend: Denim hair modası

Denim Hair modası olarak da adlandırılan kot pantolon rengi saçlar, son dönemin en moda saç trendlerinden biri haline geldi. (Hürriyet - Irmak KİBAR)Denim Hair modası olarak da adlandırılan kot pantolon rengi saçlar, son dönemin en moda saç trendlerinden biri haline geldi.
Bu saç modası kulağımıza yeni gibi gelse de, yabancılar arasında -özellikle sosyal medya sitelerinde- çığ gibi büyüyerek en çılgın stil trendleri arasında yerini aldı.
En sevdiğiniz kot pantolonunuzla saçlarınızın renk uyumu sizce de çok cool görünmez miydi?
Sadece kadınlar değil, erkekler de bu saç trendinin sıkı takipçilerinden... Özellikle Punk görünümlü Denim saçlar erkeklerin gözde modellerinden.
Ombrenin kelime anlamını bilmeyenimiz kalmadı herhalde. Hala kuaför salonlarına gidip Ombre uygulaması isteyen sayısız insan var. Çiçeği burnunda Denim saç modasının Ombreyle birleşimi sizce de rüya gibi görünmüyor mu?
Eğer tüm saçınızı kot mavisine boyamak size büyük bir çılgınlık gibi geliyor ama denemek için de can atıyorsanız, röfle tarzında saçlarınızın aralarına minik minik serpiştirmeyi de deneyebilirsiniz.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS