Eylül Kalp Atışı 12. bölümde Ali Asaf ile ters düşecek

  1. Ajanda
Eylül Kalp Atışı 12. bölümde Ali Asaf ile ters düşecek
Eylül Kalp Atışı 12. bölümde Ali Asaf ile ters düşecek

Yeni bölüm fragmanı Doktor İpek Erdem'in Kalp Atışı'nın 22 Eylül Cuma günü yayınlanacak olan bölümüne damga vuracağını gösterdi. İpek'in Ali Asaf tarafından ameliyata davet edilmesiyle birlikte büyük bir şaşkınlık yaşayan Eylül onun ameliyathanede ne işi olduğunu sorgulayacak. İşte Eylül'ün Ali Asaf'la restleşeceği Kalp Atışı'nın yeni bölümünün tanıtım videosu...

Kalp Atışı son bölümde İpek Erdem karakterinin detayları ortaya çıkmış ve ilk bölümden itibaren Eylül'le ters düşecekleri anlaşılmıştı. Hastanedeki saldırıda yaralananlar arasında yer alan Bahar’ın yaşamını yitirmesi Sinan’ı oldukça öfkelendirmişti. Gelecek bölümün tanıtım videosunun yayınlanmasıyla birlikte Sinan’ın kızının katilinden intikamını almaya çalışacağı ortaya çıkarken Doktor İpek Erdem'in diziye hızlı bir giriş yapacağı anlaşıldı. 

YENİ FRAGMAN İÇİN TIKLAYINIZ...

11. BÖLÜM ÖZETİ

Gelecek bölümde yaşanacaklarla ilgili yayıncı kuruluştan yapılan açıklama şöyle; Eylül Sinan’dan duyduklarıyla büyük bir şok geçirir. İlk günden beri yaşadığı her şeyin gerçekliğini sorgularken, Ali Asaf ile arasına da büyük bir duvar örer. Ali Asaf bu soğukluğun nedenini anlamaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vaka ile karşı karşıya gelirler. Ali Asaf’ın bulduğu etkileyici çözüm herkes için bir mucize yaratmıştır.

 

Tüm bunlar hastanede soluksuz bir heyecanla yaşanırken, ekibe yeni katılan doktor adayı da Eylül için büyük bir sürprizdir. Fatih’in Bahar’ın ölümüyle yaşadığı travma kimseye zarar vermeden engellenebilecek mi? Ali Asaf’ın Eylül’e her yakınlaşmak istediğinde aralarına giren engellere, bu sefer bir de Eylül’ün asla kabullenmediği kız kardeşi mi eklenecek?.. Tüm bu sorular cevabını ararken, Eylül’ün bir takım gerçeklerle yüzleşmesi de an meselesidir. Üstelik bu sefer Ali Asaf da ilişkilerine dair bazı cevaplar beklemektedir.

GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA DİZİDE HANGİ OLAYLAR MEYDANA GELMİŞTİ?

Eylül ve Ali Asaf arasındaki aşkın düzene oturmasının ardından hastanede ve ailelerde yaşanan problemler ikilinin peşini bırakmamıştı. Eylül’ün anne ve babasıyla olan sorunlarını öğrenen Ali Asaf ona daha çok yakınlaşmaya başlarken Doktor Ali’nin kendisini sevdiğini gören Eylül de ona karşılık vermeye başlamıştı. Her zaman mesleğini ilk planda tutan Eylül tedavi etmek için hastaneye davet ettiği kişinin silahlı bir saldırgana dönüşeceğinden habersizdi. Hastanede dehşet saçan saldırganın silahından çıkan kurşunlar Bahar’ın ölümüne neden olurken Eylül buna sebep olan kişinin kendisi olduğunu düşünerek pişmanlık duymaya başlayacak. Sinan ise kızının mezarda yattığını hatırlatarak diğerlerinin de dışarıda rahat dolaşmasını istemeyecek.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS