Kanatsız Kuşlar 17. bölümde Muzaffer'in Zeynep'e karşı öfkesi sürüyor

  1. Ajanda
Kanatsız Kuşlar 17. bölümde Muzaffer'in Zeynep'e karşı öfkesi sürüyor
Kanatsız Kuşlar 17. bölümde Muzaffer'in Zeynep'e karşı öfkesi sürüyor

Her perşembe takipçilerinin karşısına çıkan Kanatsız Kuşlar yeni bölüm fragmanıyla Zeynep'in Muzaffer'le konuşma çabasının sonuçsuz kalacağını gösterdi. Çocuklara karşı olan katı tutumunu sürdüren Muzaffer, Nefise’nin oğlunun mahkemesine gitmesini istemeyecek. Muzaffer’in sözlerine uymak zorunda kalan Nefise ise kızı Zeynep’ten “Allah’ım bu nasıl bir anne?” sözlerini duyacak.

Kanatsız Kuşlar  Muzaffer'in korkusundan mahkemeye gidemeyen Nefise göz göre göre çocuğunun tutuklanmasına neden omluştu. Kendisinin Onur’la birlikte olduğunu ilk kez itiraf eden genç kız Ahmet’e ikiliden uzak durmasını söylemişti. Muzaffer’in yaşanan süreç karşısında oğlunu yanına alarak tarafını seçmesini istemesi ise bardağı taşıran son damla olmuştu.

YENİ FRAGMAN İÇİN TIKLAYINIZ...

16. BÖLÜM ÖZETİ

Oğlu için oldukça önemli bir dava olmasına rağmen Muzaffer’i kıramadığı için mahkemeye gitmeyen Nefise bu kez herkesten tepki alacak. Davaya katılması halinde Muzaffer’in kendisini rahat bırakmayacağını söyleyen evdeki kişiler Nefise’ye tokat atacak. Annesinin yaptıklarına daha fazla dayanamayan Zeynep ise gözyaşları içerisinde kalacak. Onur’un kendisini değil de çocukları tercih etmesi ise Muzaffer’in içinde ukde olarak kalmaya devam edecek. Sevdiği kızı zor durum karşısında yalnız bırakmamaya önem gösteren Onur ise Zeynep’e destek olmayı sürdürecek. Kardeşinin hapse girmesinde annesinin de sorumlu olduğunu düşünen Zeynep, genç adamı bu durumdan kurtarmaya çalışacak.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA HANGİ OLAYLAR MEYDANA GELMİŞTİ?

Yayıncı kuruluştan önceki bölümle ilgili yapılan açıklama ise şöyle; Oğlu Mert'in kaçıranlar arasında Emre'nin de olduğunu öğrenen Muzaffer, bütün çocukların derhal evden kovulmasına karar verir. Bu kararın bildirilmesini de bizzat Nefise'nin yapmasını ister. Çocuklara onun yüz verdiğini düşünmektedir.

Nefise, Emre'den şikâyetçi olunmaması sözüne karşılık çocuklarını villadan kovmakla karşı karşıya gelir. Bu zor karar herkesi bir tarafa savururken, Muzaffer sözünü tutmaz. Öte yandan Emre'nin Muzaffer'in öz oğlu olduğu gerçeği, Nefise'ye büyük çelişkiler yaşatmaktadır.

Emre'nin kurtulması için tek umut Mert'in konuşmasıdır. Ancak olayın travmasını yaşayan Mert, suskunluğa gömülür. Kardeşi hapse düşmesin diye çırpınan Zeynep, yine Onur'un yardımına ihtiyaç duyar. Onur'un ise ağabeyini ikna etmesi neredeyse imkânsızdır.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS