ajanda

Kara Sevda 57. yeni bölüm fragmanında Nihan sinir krizi geçiriyor

  1. Ajanda

Kara Sevda 57. yeni bölüm fragmanında Nihan sinir krizi geçiriyor

Kara Sevda 57. yeni bölüm fragmanında Nihan sinir krizi geçiriyor

Kara Sevda yeni bölüm fragmanı geçtiğimiz günlerde ekrana gelen son bölümün ardından izleyici ile buluştu. Çarşamba günleri ekrana gelmeye devam eden Kara dizide Kemal ile Nihan’ın mutluluğuna gölge düşürmek isteyen Emir, Deniz bebek üzerinden düşmanını tehdit etmeye devam etmişti. Kara Sevda son bölümde nezarete düşen Kemal, Emir ile yaptığı görüşmede Deniz’in kendi bebeği olduğunu söyleyerek onu bir gün mutlaka geri alacağını dile getirdi. Emir, ise kazanan tarafın kendisi olacağını söyleyerek boşuna uğraşmaması gerektiğini ifade etti. Kara Sevda 57. bölüm fragmanında yer alan bilgilere göre ise boş bir depoya giden Nihan ve Kemal umdukları şeyi bulamadığı için sinir krizi geçirecek.

Kara Sevda dizisi son bölümü ile takipçilerini şaşırtmayı başarırken Kemal'in başına gelenler Nihan'ı oldukça üzdü. Deniz bebeği elinden kaptırmasının üzüntüsünü yaşayan Kemal üstüne bir de nezarete düşünce oldukça zor dakikalar yaşamıştı. Kemal'e bu günleri unutturmak için sürpriz hazırlayan Nihan ise ona olan sevgisini bir kez daha göstermiş ve Kemal'den gelen "Evleneceksin benimle, karım olacaksın" sözleriyle mutlu olmuştu. Kara Sevda 57. bölüm fragmanında ise boş bir depoya giden Kemal ile Nihan kutuda istediklerini bulamayınca sinir krizi geçirmeye başlayacak. İşte, dizinin yeni bölüm fragmanı...

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

15 Şubat’taki bölümde Kemal’i nezarethanede ziyaret eden Emir, Deniz konusunda ona son uyarılarını yapacak. Yaşadığı zor günlerin ardından Nihan ile buluşan Kemal romantik dakikalar geçirecek. Dans ettikleri esnada Nihan’ın kendisine hazırladığı sürprizlerle karşılaşan Kemal “Kasım’da da değiliz ama…” diyerek Nihan’a bir göndermede bulunacak.

Nihan ise sevdiği kişiden gelen jesti değerlendirerek “Evet, ama Nihan’la aşk başkadır” diyecek. Birlikte geçirdikleri dakikaların ardından Kemal, hiç beklemediği bir anda Nihan’a evlilik teklifinde bulunacak. “Evleneceksin benimle, ileride karım olacaksın” diyen Kemal, yaptığı teklifle Nihan’ı oldukça şaşırtacak.

GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA NELER OLMUŞTU?

Deniz ve Nihan’ın Emir’in evinde kalmasını kendisine yediremeyen Kemal kızını kaçırmak için ciddi bir plan hazırladı. Kargo şirketi çalışanı kılığına girerek eve giden Kemal, hazırladığı plan ile Emir’in adamlarına kendisini bilerek yakalattı.

Herkesin dikkatini kendi üzerine topladıktan sonra Kemal’in arkadaşı eve girerek bebeği arka kapıdan çıkarmayı başardı. Deniz’in kaçırıldığını öğrenen Emir ise sinir krizi geçirerek hem polis ekiplerine haber verdi hem de kendi adamlarıyla birlikte Deniz’i aramaya başladı. Uzun uğraşlar sonucunda Kemal, Deniz bebek ile birlikte yakalanırken bebek Emir’e teslim edildi. Dizi ile ilgili diğer gelişmeler ise 15 Şubat’taki bölümde ortaya çıkacak.

{$ nextTitle $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Description $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS