Kerim'e bombalı tuzak! Hayat Şarkısı 28 Şubat yeni bölüm fragmanı

Kerim'e bombalı tuzak! Hayat Şarkısı 28 Şubat yeni bölüm fragmanı

Cem'in intikam almak için ortaya çıkmasıyla birlikte Hayat Şarkısı 28 Şubat fragmanında Kerim ile oğlunu ölüm tehlikesi bekleyecek. Filiz'i tehdit eden Cem, Kerim'i arayarak kendi evine çağırmasını isteyecek ve o anda aracına bomba yerleştirecek. Her şeyden habersiz bir şekilde arabasına ilerleyen Kerim'in ölüp ölmeyeceği ise bu akşam ortaya çıkacak. Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanında Cem'in geri dönerek Filiz'i tehdit etmesi gündem olacak. Onun yaşadığını öğrenen Hülya ve ablası ise büyük bir şaşkınlık yaşayacak.

 Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı 28 Şubat'ta Cem-Filiz ve Kerim üçgeninde yaşanacak gelişmelerle ilgili merak edilen soruları yanıtlayacak. Ortaya çıktıntan sonra Kerim ve Hülya'dan intikam almak konusunda karar kılan Cem, gizlice Filiz'in evine girecek ve Kerim'i kendisinin yanına çağırmasını isteyecek. Bebeğini özlediği için Filiz'in evine giden Kerim ise kendisine kurulan bombalı tuzaktan habersiz bir şekilde aracına binerken hayatını kaybedip kaybetmeyeceği Hayat Şarkısı 44. bölümde ortaya çıkacak. İşte, bu akşam ekrana gelecek dizide yaşanacak olaylar ve Hayat Şarkısı 28 Şubat fragmanı.

Son bölümü izlemek için tıklayınız…

Hüseyin'in bacağından vurulması ve Mahir'in sokakta bıçaklanması Cevher ailesi arasında panik yaşanmasına neden olurken Cem'in mezarının açtırılması gelecek bölüme damga vuracak. Kerim, mezarın boş olduğu bilgisini Hülya ile paylaşırken Cem'in hala hayatta olduğunu öğrenen Hülya, gözyaşlarına boğuldu. Öte yandan son bölümde yaşadıkları yakınlaşmanın ardından boşanma mahkemesini erteleme kararı alan çift evliliklerini yeniden kurtarabileceklerini düşünmeye başladı.

HAYAT ŞARKISI SON BÖLÜMDE CEM'DEN SÜRPRİZ TELEFON

Cem’in telefon ile hastaneyi arayarak Melek’i istemesi üzerine ölmediği kesinleşecek. Bir süredir katil olduğunu düşünen Hülya, ölmediğinin anlaşılması üzerine rahat bir nefes alırken bir yandan da yeniden başlarına bela olacağını düşünerek üzülmeye başlayacak. Hüseyin’in bıçaklandığı haberinin yayılmasının ardından Cevher ailesi büyük bir panik yaşayacak. Hülya’nın evine girerek sürpriz hazırlayan gizli kişinin kimliği ortaya çıkarken Kerim de bu süreçte onu yalnız bırakmamaya çalışacak.

GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA YAŞANANLAR

Hülya’nın bebeğini doğurmasıyla birlikte Kerim ile aralarındaki problemlerin azalacağını düşünülse de ikili birbirleriyle restleşmeye devam etti. Kerim’e boşanma davası açan Hülya, “Devam et zengin koca bulursun” sözleri üzerine kendisine tokat atarak ileri gitmemesini söyledi. Hülya’nın Cem’den çocuk doğurduğunu itiraf ettiği mektubun Hatice Hanım tarafından evdeki kişilere okunmasıyla birlikte hem Bayram Bey hem de Süheyla Hanım, Hülya’ya verdiği destekleri geri çekme kararı almıştı. Öte yandan torunlarının sağlıklı bir şekilde doğmasıyla birlikte mutlu olan aile güzel haberi Kerim’le de paylaşmıştı. Çocuğunun doğumuna yetişemeyen Kerim’e sinirlenen Mahir ise “Elimden kaza çıkacak, kız hastanede tek başına doğum yapıyor” diyerek Kerim’in bulunmasını istemişti. Kaçırılma olayının ardından birbirlerine yakınlaşan ikili boşanma sürecinde ise kararlarını değiştirmemek konusunda ısrar etmişti. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS