Kırgın Çiçekler 73. yeni bölüm fragmanında Songül ve Atakan evleniyor

Kırgın Çiçekler 73. yeni bölüm fragmanında Songül ve Atakan evleniyor

Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı 73. bölüm öncesi yaşanacak gelişmelerle ilgili ilk bilgileri paylaştı. Eylül ve Kemal cephesinde önemli gelişmelerin yaşandığı Kırgın Çiçekler son bölümde Eylül’ün arkadaşlarının peşine düşen Kemal açtığı çukurun içerisine ittirmiş ve üzerlerine beton dökmeye çalışmıştı. Kemal’in yaptığı kötülüklerden bıkan Eylül’ün annesi ise eline aldığı bıçak ile kocasını beklemeye başladı. Kırgın Çiçekler 73. bölüm fragmanında yer alan bilgilere göre Kemal’i bıçaklayacak olan Eylül’ün annesi kızının ve kendisinin intikamını alacak. Öte yandan Atakan ile evlenen Songül ise evlilik olayının duyulmasının ardından babası tarafından evlatlıktan reddedilecek. Songül ise “Zaten sen hiçbir zaman babam olmadın” yanıtını verecek.

Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı geçtiği dizinin takipçilerine kötü haberleri verdi. Eylül ormanlık alanda Kemal tarafından elleri bağlı bir şekilde öldürülmeye çalışılırken ardından çöp kutusuna atılan genç kızın ölüp ölmeyeceği gelecek hafta ortaya çıkacak. Öte yandan Atakan'la evlenerek mutlu bir yaşam süreceğini düşünen Songül ise babasının kendisini evlatlıktan reddetmesi üzerine gözyaşlarına boğulacak. Eylül'ün annesi ise uzun süredir kendilerine işkence eden ve kızını dağ evine kaçıran Kemal'i bıçaklayacak.İşte, Kırgın Çiçekler 73. bölüm fragmanı ve önemli gelişmelerin yaşanacağı bölüm öncesi ilk bilgiler.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kendisinin üzerine gelinmesiyle birlikte iyice panikleyen Kemal öfkesi nedeniyle daha sert adımlar atmaya başlayacak. Önce Eylül’ün annesinin yanına giderek ondan hesap soran Kemal ardından da arkadaşlarını boş bir çukura atarak üzerlerine beton dökecek. Eylül’ün annesi ise kızını kurtarabilmek adına eline aldığı bıçak ile Kemal’i öldürmeye çalıştı.

GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA YAŞANANLAR?

Kemal tarafından kaçırılan Eylül, hapis tutulduğu odanın içerisinden kaçmak için akıllıca bir plan yaptı. Annesiyle kendisini bir arada gördüğü için kıskandığını söyleyerek Kemal’i kandıran Eylül, hapis bulunduğu yerden çıkar çıkmaz Kemal’in koluna çatal batırdı ve ormanlık alana doğru kaçmaya başladı. Eylül’ün peşini bırakmayan Kemal ise eline aldığı silahla birlikte ormanlık alana giderek genç kızı yeniden yakaladı ve odaya hapsetti. Eylül’ün sağlık durumundan endişe eden arkadaşları kendisin aramaya başlarken Atakan ile konuşma gerçekleştirdiler. Genç kızın ortadan kaybolmasında Kemal’in parmağının olabileceğini düşünen arkadaşları Kemal’i takip etmeye başladı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS